Zariadený 3-izbový apartmán vhodný na celoročné užívanie, centrálna časť, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 6937
70,500 €
Plocha 85 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/6
More 600 m
Poplatok za služby 350 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne
Ponúkame vám pekný 3-izbový apartmán s rozlohou 85 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí zo šiestich poschodí v apartmánovom dome Luna, v centrálnej časti letoviska Slnečné pobrežie, Bulharsko. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC, dve terasy. Ponuka je ideálna na prenájom a celoročné užívanie. Budova sa nachádza v samom centre letoviska a približne 200 metrov od centrálnej pešej promenády a hotela "Kuban", 600 metrov od pláže a v blízkosti autobusovej stanice. Poplatok za údržbu je 350 € ročne. Apartmán mimoriadne vhodný na celoročné bývanie a na prenájom. Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!
Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.
Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru odborným poradenstvom a zdieľaním našich názorov s klientmi, ktorí nehnuteľnosť dlhodobo využívajú a úspešne ju kúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.
V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.
Náš vzťah sa kúpou nekončí, práve sa začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas trvania vlastníctva vami vybranej nehnuteľnosti.
Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti pri mori. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.
Vážení klienti, žijeme v zvláštnych časoch, v ktorých sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.
Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové letovisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.
Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.
Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.
Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.
Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.
Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
85 m2
Úžitková plocha
74 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
110 m
Lekár
430 m
Kaviareň
250 m
Reštaurácia
50 m
Bar
90 m
Škola/škôlka
200 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00