Vila v prestížnom rezorte, iba 30 km od letiska a Durres, Gjiri Lalzit, Albánsko

Gjiri Lalzit, Albánsko – ID 7446
830,000 €
Plocha 900 m2
Dispozícia 6+kk
More 150 m
Stav K nastěhovanie

Jedinečná príležitosť v Albánsku! Chcete vlastniť nehnuteľnosť v prestížnom a bohato vybavenom rezorte neďaleko letiska?

Ponúkame vám vilu v novom projekte San Pietro Resort, ktorý sa nachádza v zátoke Lalesi, 40 km od Tirany, 35 km od letiska Rinas a 30 km od mesta Durres.

Prémiová zóna: Individuálna vila má celkovú plochu 242 m2. Na prízemí sa nachádza obývacia izba s otvorenou kuchyňou a spálňa. Na druhom poschodí sú 4 spálne. Celková cena vily je 830 000 eur, vrátane pozemku, ktorý sa líši v závislosti od polohy vily (600-900 m2) a súkromného bazéna.

San Pietro, Hotel & Residences, zahŕňa turistickú dedinu a hotel, ktorý bude spravovať skupina Melia. Projekt je vybraný na výstavbu v oblasti najsevernejšej časti samotného mesta Lalezi pre jeho zeleň a prírodné krásy. To je jeden z najväčších úspechov tohto projektu, zladenie prírody so stavbou. Architekt sa zameral na prelínanie a kombinovanie prírodných a architektonických prvkov, realizoval výstavbu medzi stromami a vytvoril zelené plochy nad terasami víl v kombinácii s drevenými pergolami.

Súčasťou rezortu sú aj spoločné priestory pre zábavu či služby (nákupné zóny, detské ihriská, športové kútiky, bazén atď.), rovnako tak priestory ako pozemná komunikácia, vjazdy do areálu atď. vyžadujúce údržbu, upratovanie, osvetlenie atď. To so sebou samozrejme nesie aj mesačnú platbu od každého majiteľa, aby bol komplex vždy udržiavaný av čo najlepšom stave.

V rezorte budú k dispozícii nasledujúce služby:

- Vyhradená pláž

- Vily budú mať kompletnú klimatizáciu (multisplitová klimatizácia)

- Plocha pozemku bude v liste vlastníctva

- Vybavenie bude all inclusive z hotela Melia, finančné balíčky a služby 24 hodín denne, aby mali zákazníci súkromie a pohodlie.

- V každej budove budú inštalované bezpečnostné kamery pre bezpečnosť vašej aj vašej rodiny.

Viac informácií o projekte v RK alebo na webových stránkach Mojenemovitostumore.

Počet podlaží
2
Dispozícia
6+kk
Plocha
900 m2
Pozemok
900 m2
Úžitková plocha
234 m2
Zastavaná plocha
242 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
4 km
Lekár
3 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
0 m
Bar
890 m
Škola/škôlka
900 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00