Veľký a priestranný mezonetový apartmán s nádherným výhľadom na more, Kriopighi , Grécko

Kriopighi , Grécko – ID 10513
160,000 €
Plocha 84 m2
Dispozícia
More 1 200 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Dvojpodlažný apartmán na 3 poschodiach sa môže pochváliť najlepším výhľadom na malebné mestečko Kriophigi. Krásne zariadená obývacia izba nabáda ku konverzácii a priateľskému stolovaniu, zatiaľ čo zvyšok domu ponúka dostatok súkromia na 3 úrovniach. Dom sa môže pochváliť 84 m a zahŕňa niekoľko vnútorných a vonkajších obývacích a jedálenských priestorov. Celkovo 3 spálne, 2 kompletné kúpeľne, dizajnovú kuchyňu a obývaciu izbu s prístupom na terasu s výhľadom na more a Kriopigi. Dom sa nachádza 1200 metrov od piesočnatej pláže a 200 metrov od centra mesta. Kriopigi je pokojné mestečko obklopené prírodou a ponúka širokú škálu taverien, kaviarní, butikov a mnoho ďalšieho.

Ak máte záujem o viac informácií alebo prehliadku tejto nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať. Táto nehnuteľnosť sľubuje lukratívnu návratnosť vašej investície a výnimočný zážitok.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Pri výbere vám profesionálne a férovo poradíme. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez problémov. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Kriopigi (Κρυοπηγή', gr. studený prameň) je dedina na východnom pobreží Kassandry, 90 km od Solúna. Nachádza sa pozdĺž zelených kopcov s krásnym výhľadom na záliv a svojím vzhľadom pripomína obrovský amfiteáter.

Staršia časť Kriopigi, vrátane námestia, sa nachádza na vyvýšenom mieste na svahu dediny. Hotely a mnohé z viac ako 300 apartmánov sa nachádzajú väčšinou v blízkosti hlavnej cesty alebo v nižších oblastiach v blízkosti pláže.

Väčšina reštaurácií, barov, kaviarní a supermarketov je tiež v centre.

V blízkosti pláže sa nachádza organizovaný kemp EOT (ministerstvo cestovného ruchu).

Jednou z mnohých výhod, ktoré robia z Kriopigi víťaznú dovolenkovú destináciu, je dobrá klíma obklopená zelenými horami a pláže ocenené modrou vlajkou so sľubne veľmi čistou vodou.

V obci funguje centrum pre výskum v oblasti vzdelávania a zvyšovania zručností. Táto inštitúcia je miestom stretnutí pedagógov z celého sveta a organizačným centrom mnohých seminárov a konferencií.

Cesty na pláž a celá oblasť sú obklopené borovicovými lesmi a pozývajú na prieskum.

Návštevníci Kriopigi majú možnosť získať širokú škálu prírodných produktov vyrábaných a dostupných v tejto oblasti.

Odporúčame návštevu idylického námestia v dedine, ako aj prechádzku k prírodnému prameňu, ktorý dal dedine meno.

Počet podlaží
3
Dispozícia
Výhľad na more
Áno
Plocha
84 m2
Pozemok
100 m2
Úžitková plocha
84 m2
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
84 m2
Obchod
650 m
Lekár
5 km
Kaviareň
250 m
Reštaurácia
260 m
Bar
350 m
Škola/škôlka
620 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00