Úžasný a plne zariadený apartmán s 1 spálňou, Villa Itta, nízke poplatky za údržbu, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 6607
47,800 €
Plocha 42 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 3/6
More 500 m
Poplatok za služby 7 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame priestranný apartmán 1+kk o veľkosti 42 m2 v súkromnom komplexe Villa Itta na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Nehnuteľnosť sa nachádza na treťom poschodí zo šiestich poschodí a predáva sa vrátane nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom a spacím kútom, kúpeľňa s WC a priestranný balkón. Byt po rekonštrukcii, nový nábytok a klimatizácia. Moderný rezidenčný komplex Villa Itta sa nachádza v severnej časti letoviska Slnečné pobrežie. Vzdialenosť od mora a pláže je len 500 metrov. Komplex má dva tiché panoramatické výťahy a dva vchody. Komplex Villa Itta zaujme avantgardným architektonickým riešením v dizajne fasády budovy. Pri výstavbe komplexu boli použité kvalitné prírodné materiály (drevo, kameň, kované železo, mozaika a benátska omietka). Infraštruktúra komplexu zahŕňa: vonkajší bazén s detskými kútikmi a vírivkami, ležadlami a slnečníkmi, udržiavaný priľahlý areál so zelenou záhradou a kvetinovými záhonmi, recepciu a kanceláriu servisnej spoločnosti, bar s letnou verandou, reštauráciu, vonkajšie parkovisko pre autá, 24-hodinovú bezpečnostnú službu a kamerový dohľad celého komplexu. Komplex je jedinečný tým, že je obklopený zeleňou, stromami, kríkmi, prítomnosť parku s detskými ihriskami robí toto miesto ideálnym na rekreáciu alebo celoročné bývanie. V pešej vzdialenosti sa nachádza všetko, čo potrebujete na trávenie času: reštaurácie, kaviarne, snack bary, obchody s potravinami, lekárne, Aquapark, autobusová zastávka, odkiaľ premáva pravidelná autobusová linka do Nesebaru alebo Svätého Vlasu. Poplatok za údržbu je 7 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
1+kk
Plocha
42 m2
Úžitková plocha
36 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
310 m
Lekár
500 m
Kaviareň
300 m
Reštaurácia
40 m
Bar
350 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00