štúdio v komplexe Orchid Fort, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10690
42,000 €
Plocha 40 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 1/4
More 800 m
Poplatok za služby 13 € za m2/mesiac
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám apartmán 1+kk, 40 m2, ktorý sa nachádza na prvom poschodí zo štyroch poschodí, v komplexe Orchid Fort, na Slnečnom pobreží, Bulharsko. Dispozične je riešený ako obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC a balkón. Cena je vrátane nábytku a zariadenia. Komplex sa nachádza v bezprostrednej blízkosti aquaparku Action. Krásne Slnečné pobrežie je vzdialené 10-15 minút chôdze ( 800 metrov) a 800 metrov od centra letoviska, ktoré ponúka rôzne možnosti zábavy.

Holiday and Orchid Fort Club je "najzelenší" rezidenčný komplex na Slnečnom pobreží!

Len plocha upravenej zelene (trávniky, zelené plochy) je viac ako 45 000 m2, čo je viac ako 65 % celkovej plochy pozemku, na ktorom sa rezidenčný komplex nachádza. Ideálne miesto na bývanie a letnú dovolenku!

Infraštruktúra Fort & Club Holiday & Orchid:

- 2 reštaurácie s európskou a bulharskou kuchyňou

- Bar

- 9 bazénov pre dospelých a deti, na bezpečnosť dovolenkárov dohliadajú profesionálni plavčíci

- bezplatné ležadlá okolo bazénov

- 2 tobogány

- Biliard a stolný tenis

- Supermarket

- Obchody

- Zmenáreň

- Detské ihrisko s hojdačkami a šmýkačkami

- "Relax" zóna "oáza" so stromami, kvetmi, trávnikom

- Vonkajšie fitnes zariadenia

- Tenisový klub

- Internetový klub

- Kadernícky salón

- Autá na prenájom

- Masáž

- Parkovisko pre majiteľov a hostí zdarma

- 2 recepcie (na rezerváciu všetkých druhov služieb, výletov atď.)

Poplatok za údržbu je 12,5 €/m2 ročne.

V spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
1+kk
Plocha
40 m2
Úžitková plocha
35.2 m2
Balkón
Áno
Bazén
9 bazénov
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
430 m
Lekár
710 m
Kaviareň
500 m
Reštaurácia
150 m
Bar
20 m
Škola/škôlka
730 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00