Samostatne stojaci dom s bazénom a letnou kuchyňou, v pokojnej obci Gurkovo

Gurkovo, Bulharsko – ID 10552
182,000 €
Plocha 120 m2
Dispozícia 4+kk
More 10 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám krásny dom v obci Gurkovo, ktorá sa nachádza 10 km od Balčiku. Obytná plocha je 120 m2. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchyňou, krytá veranda, tri slnečné spálne a dve kúpeľne s WC. Na pozemku bola postavená ďalšia budova s rozlohou cca 60 m2 s letnou kuchyňou, barom, grilom, skladom, WC a vonkajšou sprchou samostatne. Nehnuteľnosť sa nachádza na veľkom, plne oplotenom pozemku s rozlohou 1840 m2. Na dvore sa nachádza bazén s rozmermi 5 x 12 m. Bazén a prístavba boli postavené v minulom roku. Nehnuteľnosť sa ponúka kompletne zariadená a vybavená dizajnovým nábytkom, okamžite k nasťahovaniu. K dispozícii je možnosť dokúpenia ďalšieho pozemku o výmere 840 m2 v susedstve.

V našej spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Dom sa nachádza v pokojnej obci Gurkovo, ktorá má približne 500 obyvateľov, 3 obchody a materskú školu. Obec je tichá, ideálna na oddych a nachádza sa len 10 km od mora. Obec spadá pod obec Balčik, nádherné prímorské letovisko.

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Plocha
120 m2
Pozemok
1840 m2
Úžitková plocha
120 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
120 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
8 km
Lekár
9 km
Kaviareň
8 km
Reštaurácia
5 km
Bar
8 km
Škola/škôlka
8 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00