rodinný dom za cenu pozemku, Poručik Čunčevo, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 6861
40,000 €
Plocha 2500 m2
Dispozícia 2+1
More 5 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne
Ponúkame vám prízemný dom na rekonštrukciu za cenu pozemku, ktorý sa nachádza v obci Poručik Čunčevo, 8 km od mesta Šabla a asi 5 minút jazdy autom od pláže. Na pozemku sa nachádza dom na celkovú rekonštrukciu s rozlohou 70 m2. Na pozemku je elektrina a obecná voda, odpad je riešený septikom. Pozemok má 2500m2, časť pozemku(1200m2) je veľmi dobre udržiavaná, na zvyšku pozemku sú listnaté stromy. Pozemok je čiastočne oplotený a je k nemu dobrá prístupová cesta z dvoch strán. Na pozemku sa nachádza aj niekoľko hospodárskych budov. Pozemok má veľký potenciál pre všetkých pestovateľov ovocia a zeleniny alebo chov hospodárskych zvierat a včiel.
Poručik Čunčevo je pokojná obec, vzdialená 8 km od mesta Šabla a 13 km od mesta Kavarna. Žije tu približne 30 stálych obyvateľov a niekoľko rodín cudzincov. Obec sa nachádza na hlavnej ceste do Rumunska, preto je cesta vo veľmi dobrom stave. V obci sa nachádza obchod s potravinami a reštaurácia s celoročnou prevádzkou.
Šabla sa nachádza v blízkosti mesta Kavarna, 83 km od Varny a 24 km od bulharsko-rumunskej hranice. V Šable žije približne 4 200 obyvateľov.
V meste je všetka občianska vybavenosť - škola, škôlka, obchody, reštaurácie.
V meste sa nachádzajú jedny z najkrajších divokých piesočnatých pláží, ktoré sa tiahnu od Šably až po rumunské hranice. Je tiež známe prvým objaveným ropným poľom v Bulharsku.
Mys Šabla je najvýchodnejším geografickým bodom Bulharska. Nachádza sa tu aj najstarší maják na Balkáne.
Pre milovníkov podmorskej turistiky je zaujímavé, že v mori okolo Šably sa nachádza množstvo potopených vojenských plavidiel vrátane ponoriek z druhej svetovej vojny.
V regióne Šabla sa nachádzajú aj dve chránené oblasti:
Šabľanské jazero, ktoré sa nachádza hneď pri pobreží, je nádherným miestom pre turistov a milovníkov rybolovu.
Šabla Tuzla sa nachádza neďaleko jazera. Je to lagúnové jazero, ktorého dno je bohaté na sírovodíkové bahno používané na bahennú terapiu.
V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, , Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Šable a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov sa pohybuje okolo 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.
Počet podlaží
1
Dispozícia
2+1
Plocha
2500 m2
Pozemok
2500 m2
Úžitková plocha
70 m2
Zastavaná plocha
70 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
7 km
Lekár
8 km
Kaviareň
8 km
Reštaurácia
300 m
Bar
8 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00