Prízemný byt na predaj, 3+kk v žiadanej lokalite Pefkochori, Grécko

Pefkochori, Grécko – ID 10078
195,000 €
Plocha 50 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/2
More 500 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Apartmán na predaj v prosperujúcom prímorskom mestečku Pefkochori s obytnou plochou 49 m2. Prízemný apartmán pozostáva z 2 spální, kúpeľne, kuchyne a otvorenej obývacej izby s prístupom na veľký rohový balkón. Apartmán postavený v roku 1990 bol zrekonštruovaný a predáva sa kompletne zariadený a so všetkými elektrospotrebičmi pripravený na príjem z prenájmu alebo na vašu letnú dovolenku. Záhrady sú dobre udržiavané a k dispozícii je spoločný bazén. Centrum mesta je vzdialené len na prechádzku a piesočnatá pláž Pefkohori je vzdialená 500 metrov. Kassandra je skvelou dovolenkovou destináciou a pláže sú ocenené modrou vlajkou za čistú vodu, vďaka čomu sú obľúbené u dovolenkárov.

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Náš vzťah sa kúpou nehnuteľnosti nekončí, ale len začína.

Pefkochori je starobylá dedina s obielenými domami obklopená citrusovými a olivovými hájmi, ktorá sa tiahne až k obľúbenému plážovému letovisku Toroni Bay. V lete sem dovolenkárov lákajú možnosti šnorchlovania, parasailingu, ako aj prechádzky a výhľad na západ slnka z reštaurácií alebo tradičných taverien ponúkajúcich stredomorské špeciality. Večer sa v baroch a kluboch konajú hudobné vystúpenia s gréckou a srbskou hudbou. Nákupné možnosti zahŕňajú obchody s ručne vyrábanými suvenírmi, ako sú šperky a citrónový likér.

Pefkochori , čo v preklade znamená "borovicová dedina", je turistické mesto, ktoré sa nachádza na juhovýchode polostrova Chalkidiki v Grécku. Pefkochori je pomenované podľa borovíc, ktoré sa hojne vyskytujú v horách v tejto oblasti. Počet obyvateľov v roku 2011 bol 1 931. Pefkochori sa nachádza na severovýchodnom pobreží polostrova, 3 km juhovýchodne od Chaniotis, 4 km severne od Agia Paraskevi a 92 km juhovýchodne od Solúna.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
50 m2
Úžitková plocha
50 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Obchod
260 m
Lekár
360 m
Kaviareň
330 m
Reštaurácia
190 m
Bar
130 m
Škola/škôlka
280 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00