Priestranný dom s potenciálom za skvelú cenu, pokojná lokalita, Medovo

Medovo, Bulharsko – ID 7359
63,800 €
Plocha 136 m2
Dispozícia atypický
More 13 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Predstavujeme Vašej pozornosti dvojposchodový dom so štyrmi spálňami, o ploche 136 m2 s pozemkom 1138 m2 v obci Medovo, Bulharsko. Dom je vhodný na celkovú rekonštrukciu, ktorú môžete vytvoriť podľa svojich predstáv, to je bezpochyby veľkou prednosťou. S prípadnou rekonštrukciou, nábytok a vybavenie radi pomôžeme. V dome sa nachádza niekoľko balkónov a je tu aj dostatok úložných priestorov.

Skvelá ponuka, ze veľmi dobrú cenu, odporúčame! Vzdialenosť od mora je 13 km.

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa počas posledných rokov mnoho vychýlilo z normálu. Avšak vo všetkom zlom možno nájsť niečo dobré. Začali sme využívať technológie oveľa viac a naučili sme sa ako ušetriť čas a prostriedky našich klientov. V dnešnej dobe sa každý z nás dokáže pozrieť na google View (lokácie a blízke okolie), na YouTube (lokalita, najbližšie pláže a zaujímavosti) a na Booking (recenzia). Tieto technológie v spojení s on-line prehliadkou pomáhajú pozrieť sa veľmi detailne na konkrétnu nehnuteľnosť v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa adekvátnejšie posúdiť plusy a mínusy nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať pri fyzickej prehliadke a viesť si poznámky na každú prehliadnutú nehnuteľnosť. Celý proces prevodu vlastníctva dokážeme zaistiť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých podkladov na prevod vlastníctva, vrátane prevodu energií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a práve teraz za veľmi prijateľnú cenu. Našich klientov nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku pomoc a informácie, ktoré potrebujú.

Letovisko Pomorie patrí skôr k tým pokojnejším miestam. Je to starobylé mesto, ktorého počiatky siahajú až do 4. storočia pnl. Pomorie svojim vzhľadom pripomína neďaleký Nesebar. Jeho stará časť totiž tiež leží na polostrove, aj keď nie na tak úzkom ako v prípade Nesebaru. Roku 1906 bohužiaľ mesto zničil rozsiahly požiar, takže staré mesto sa nezachovalo. Mestečko leží asi 18 km od Nessebaru a 20 od Burgasu. V meste sú okrem iného známe liečivé bahenné kúpele, nachádzajúce sa na krásnom skalnatom polostrove neďaleko jazera Pomorie. Kúpele majú liečivú silu a pomáhajú proti chorobám pohybového ústrojenstva, nervového ústrojenstva a ekzémom. Toto malé mestečko zbohatlo na vývoze soli a aromatického suchého vína "Pomoriiski Dimjat". Sú tu tiež vidieť vzácne druhy vtáctva ako napríklad sluky poľné a kormoráni malí, ktorí často navštevujú dlhý pruh slanej vody. Od rybárskeho prístavu sa tiahne hlavný, štyri kilometre dlhý pás pomorijskej pláže, ktorá oddeľuje tunajšie preslávené solivary od otvoreného mora. Ako raritu uvidíte na jednej z pláží čierny piesok. Naozajstným centrom tohto prímorského mesta je živá pešia zóna, ktorá vedie zeleným parkom. Nájdete tu množstvo reštaurácií, obchodov, diskoték, banku, poštu a polikliniku. Prednosťou tohto mesta je výhodné spojenie na blízke Slnečné pobrežie a historický Nesebar. V Pomorie sa môžete slniť na troch pekných plážach. Prvá pláž leží severne od starého centra a je veľmi dlhá a jemne piesočnatá. Neobvyklé je, že jej odľahlejšia časť v podstate tvorí akúsi hranicu medzi Čiernym morom a Pomorijským jazerom, ktoré leží hneď za ňou. Z tejto pláže je len kúsok do starobylého centra letoviska. Ak máte radi súkromie, vydajte sa po pláži ďalej na sever, ďalej od miestnych hotelov. Čím ďalej pôjdete, tým menej ľudí na pláži uvidíte. Druhá pláž je menšia a je situovaná južným smerom od letoviska. Je pokojnejší, ďalej od centra, miestami s kameňmi. Nájdete tu ale pokoj a súkromie. Tretia pláž je raritou, nájdete tu čierny piesok a liečivé bahno. Na plážach sú za poplatok k dispozícii ako slnečníky, tak lehátka a je tu aj pestrá ponuka vodných športov.

Neďaleko Pomorie, asi 5 km západne, stojí kláštor sv. Juraja s pestovanými záhradami a tiež pomorské hrobky a mauzóleum. V Pomorskom jazere sa ťaží soľ, ročne okolo 30 000 ton. Turisticky zaujímavé je Múzeum soli. Počas letnej sezóny sa v Pomorie konajú desiatky koncertov, divadelných predstavení, festivalov. Organizujú sa výstavy, takže milovníci kultúry tu určite neprídu skrátka. V meste sú dva dobre zachovalé kostoly z 18. a 19. stor.. V samom centre mesta je kláštor Sv Jiří zo 17. stor. so známym bas-reliéfom. 2 km od mesta sa rozkladá Pomorská lagúna a jazero (Anhialo Lake), blízko ktorého bolo vybudované kúpeľné sanatórium využívajúce bahenné kúpele. Táto liečebná metóda je tu známa už od staroveku, hojne využívaná bola aj Byzantínci. 6 km od Pomorie je malebná dedinka Sarafovo s nádhernými plážami. Veľmi zaujímavá je prírodná rezervácia Atanassovské jazero, ktoré južne od Sarafova vytvára rozsiahlu lagúnu. Neďaleko mesta, pri kempe Europa, sú prístupné Thrácké hroby a 3. - 4. stor.. Vynechať by ste nemali Nessebar. Do Burgasu jazdí pravidelná autobusová linka aj súkromní lodní dopravcovia. Na slnečných svahoch okolo mesta sa výborne darí vínnej réve. Tunajšia produkcia vína patrí medzi najkvalitnejšie a najuznávanejšie v Bulharsku. Pestujú sa tu známe aj u nás ešte nie príliš predávané odrody ako Merlot, Cabernet Sauvignon, Dimjat, Pamid, Grand Noire, Alkanboushe a ďalšie. Aj tunajšie rakije je právom označovaná za jednu z najlepších v Bulharsku.

Dovolenka v tomto malebnom mestečku poteší milovníkov krásnej prírody, liečivých kúpeľov, dobrého vína a čierneho piesku.

Počet podlaží
2
Dispozícia
atypický
Plocha
136 m2
Pozemok
1138 m2
Úžitková plocha
136 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
136 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
4 km
Lekár
4 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
170 m
Bar
2 km
Škola/škôlka
4 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00