Priestranný apartmán so 4 spálňami v komplexe, ktorý sa nachádza 70 m od mora, Qerret, Albánsko

Durres, Albánsko – ID 6710
161,000 €
Plocha 147 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 2/5
More 70 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Mojenemovitostumore poskytuje kompletný servis, od dokumentácie, prekladov, právnej podpory, prevodu energií a následnej úhrady prevádzkových poplatkov, až po prenájom vrátane letiskových transferov, check-in a check-out hostí, upratovanie s praním a žehlením, inzerciu na Bookingu a bezplatne na webovej stránke spoločnosti, správu a pravidelné kontroly nehnuteľnosti, vykonávame rekonštrukcie podľa želania klientov a modernizáciu. Vykonávame všetko, čo naši klienti potrebujú po prevode vlastníctva.

Inzerovaná cena zahŕňa všetky náklady spojené s vybavovaním procesu kúpy nehnuteľnosti, vrátane právneho servisu, notárskych poplatkov (notárske poplatky, dane z prevodu) a poplatkov advokátovi.

Ponúkame vám priestranný byt v komplexe 4+kk v meste Qerret v Albánsku. S celkovou rozlohou 147 m2. Byt sa nachádza na 2 poschodiach. Dispozične je riešený ako chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, tri spálne, dve kúpeľne s WC a tri balkóny. Budova, v ktorej sa apartmán nachádza, je vzdialená 70 m od mora. Dobrá lokalita, nájdete tu všetko, čo potrebujete na pohodlnú dovolenku: obchody, školy, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, kliniky a ďalšie. Poplatok za údržbu je 8 až 12 € mesačne.

Investujte v rozvíjajúcej sa krajine s veľmi priaznivými podmienkami a Jadranským morom s krásnymi plážami ako v Chorvátsku. Teraz je ten správny čas. Chcete ochrániť svoje financie pred infláciou? Chcete sa zabaviť a zároveň zarobiť peniaze? Sme česká s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami. Poradíme vám profesionálne a férovo. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Riadime sa heslom - Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína. Ponúkneme vám širokú škálu popredajných služieb (prenájom, údržba, rekonštrukcia...). Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Qerret je obec, ktorá sa nachádza v centrálnej časti rovinatého albánskeho regiónu Západné nížiny. Je súčasťou Tiranskej župy. V roku 2015 sa stala súčasťou obce Kavaje. V tejto oblasti sa nachádza jedna z najkrajších pláží na pobreží Jadranského mora.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Vieme, ako pracovať s dopytom a nájdeme pre vás váš vysnívaný apartmán! Viac podobných ponúk nehnuteľností nájdete na našej webovej stránke Mojenemovitostumore.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
4+kk
Plocha
147 m2
Úžitková plocha
147 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
6 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
290 m
Bar
320 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00