Priestranný apartmán s dvoma spálňami a panoramatickým výhľadom na more, luxusný komplex, Byala

Byala, Bulharsko – ID 2857
93,000 €
Plocha 103 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/4
More 50 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám priestranný apartmán s jednou spálňou, ktorý sa nachádza v prvej línii v luxusnom rezidenčnom komplexe v pokojnom a malebnom prímorskom mestečku Byala. Apartmán sa nachádza na štvrtom poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálňou, priestrannej spálne, kúpeľne, samostatnej toalety a priestrannej terasy so vstupom z oboch izieb. Krásny výhľad na more zo všetkých okien apartmánu a z terasy. Úžitková plocha bytu je 81 m2 a celková plocha je 103 m2. Byt sa predáva s nábytkom a spotrebičmi. Pohodlne sa v ňom vyspia 4 osoby. Apartmánový komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, je dobre udržiavaný a má nasledovné vybavenie: dva bazény pre dospelých a deti, oddychovú zónu s ležadlami a slnečníkmi, posilňovňu, herňu, konferenčnú miestnosť. V budove sa nachádza výťah. Poplatok za údržbu je 10 EUR za m2 ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších. Aktuálnu ponuku nehnuteľností môžete sledovať na našej webovej stránke.

Byala je administratívne centrum nachádzajúce sa v centrálnej časti bulharského pobrežia medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie: obchody, banku, nemocnicu, školu, poštu, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, štadión a ďalšie. Pobrežie je charakteristické kombináciou morských zátok, pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je tiež známym centrom vinárstva.

Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
103 m2
Úžitková plocha
81 m2
Terasa
Áno
Obchod
330 m
Lekár
220 m
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
80 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
90 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00