Priestranný apartmán s 2 spálňami priamo na pláži, krásny výhľad, Byala

Byala, Bulharsko – ID 10164
101,500 €
Plocha 133 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/6
More 5 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Prvá línia a výhľad na more! Ponúkame krásny 2-izbový apartmán prerobený na 3-izbový apartmán, ktorý sa nachádza v prvej línii v luxusnom rezidenčnom komplexe Silver Beach v pokojnom a malebnom prímorskom mestečku Byala. Apartmán sa nachádza na treťom poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom, priestrannej spálne, rozdelenej na dve časti - spálňu pre rodičov a spálňu pre deti, kúpeľne s WC, samostatného WC a priestrannej terasy so vstupom z oboch izieb. Zo všetkých okien apartmánu a terasy je priamy, nádherný výhľad na more.

Zastavaná plocha je 102 m2, celková plocha 133 m2.

Apartmán je kompletne zariadený a vybavený všetkým potrebným a pripravený na bývanie.

Rezidenčný komplex Silver Beach, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza v prvej línii pri mori, je dokonale udržiavaný a má tieto zariadenia: dva bazény pre dospelých a deti, oddychovú zónu s ležadlami a slnečníkmi, posilňovňu, herňu, konferenčnú miestnosť. V budove je výťah. Poplatok za údržbu je 10 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Mesto Byala sa nachádza na hranici okresov Varna a Burgas, takmer rovnako vzdialené od okresných miest Varna (56 km) a Burgas (70 km). Najbližšie mesto Byala je Obzor, ktoré je vzdialené len 5 km. Pobrežie obce je charakteristické kombináciou skalnatého pobrežia, malých zátok, pláží s piesočnými dunami. Letná turistika sem priťahuje množstvo ľudí. V posledných rokoch sa predĺžila turistická sezóna, ktorá sa začína začiatkom mája a trvá až do septembra. Dnes je Byala prosperujúcim bulharským mestom vďaka vyspelému vinárstvu. Vyrába sa tu vynikajúce víno Dimyat. Je to tiež prímorské letovisko. Prírodné zdroje podmieňujú rozvoj mesta ako centra plnohodnotného morského cestovného ruchu. Priestranná pláž v kombinácii s listnatým lesom, priaznivá teplota morskej vody a jej čistota ponúkajú optimálne podmienky na prevenciu a rehabilitáciu na pobreží. Mesto bolo založené 3 storočia pred naším letopočtom. V mestečku sa nachádza paleogeologická lokalita Biele skaly. Nachádza sa medzi severnou stranou centrálnej pláže a ústím Bielej rieky.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
133 m2
Úžitková plocha
102 m2
Terasa
Áno
Bazén
2 bazény
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
850 m
Lekár
1 km
Kaviareň
4 km
Reštaurácia
220 m
Bar
60 m
Škola/škôlka
610 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00