Priestranný 3+kk, výhľad na more, 2 kúpeľne, luxusný komplex, Byala/Obzor

Byala/Obzor, Bulharsko – ID 13367
186,000 €
Plocha 116 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/5
More 150 m
Poplatok za služby 18 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Možnosť predaja na splátky na dva roky! Ponúkame priestranný 3-izbový apartmán v novom, luxusnom komplexe, ktorý sa nachádza v prvej línii, v tichej a malebnej lokalite medzi letoviskami Obzor a Byala v blízkosti borovicového hája. Apartmán sa nachádza na treťom poschodí a pozostáva z predsiene, obývacej izby s priestorom pre kuchynský kút, spálne s vlastnou kúpeľňou-WC, druhej spálne, druhej kúpeľne-WC, pohodlného balkóna s prístupom z obývacej izby a jednej zo spální.

Zo všetkých izieb a z balkóna je krásny výhľad na more. Môžete tiež vidieť všetky krásy vnútorného areálu komplexu a bazéna.

Zastavaná plocha apartmánu je 98 m2, celková plocha - 116 m2. Apartmán sa predáva "na kľúč", bez nábytku. S nábytkom a zariadením vám radi pomôžeme!

V obývacej izbe a spálni sú nainštalované špičkové invertorové klimatizácie, ktoré zabezpečia príjemnú teplotu bez ohľadu na ročné obdobie.

K dispozícii máte infraštruktúru a komfort kvalitného komplexu. Na území komplexu sa pre pohodlný pobyt nachádza bazén s oddychovou zónou a ležadlami, parková zóna s grilom, detské ihrisko, vonkajší bar, posilňovňa so saunou, parkovisko. Po opustení apartmánu môžete relaxovať v bazéne a vychutnať si kokteil vo vonkajšom bare. Prejdite ešte kúsok po schodoch pozdĺž malebnej skaly s borovicami - a ste na priestrannej piesočnatej pláži s vlastnými bezplatnými ležadlami a slnečníkmi, ktorá je prístupná len obyvateľom a hosťom komplexu. Pozdĺž mora vedie cesta na prechádzku alebo ranný beh na čerstvom vzduchu - skvelé miesto pre romantikov a milovníkov zdravého životného štýlu. Čistý morský vzduch s nádychom ihličnanov naplní vaše telo energiou hneď po vstupe do komplexu. Poplatok za údržbu je 18 €/m2 ročne + 150 € ročne záloha na vodu a elektrinu v spoločných priestoroch.

My v spoločnosti MY REAL ESTATE AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Komplex je pohodlne dostupný z letísk Varna aj Burgas transferom, taxíkom alebo pravidelnými autobusmi, ktoré premávajú každých 30 minút. Z letísk vo Varne a Burgase je vzdialenosť do komplexu len 60 km a cesta trvá menej ako hodinu. Do svojho apartmánu môžete prísť kedykoľvek sa vám to hodí a vychutnať si západ slnka pri mori s pohárom lahodného miestneho vína. V pešej vzdialenosti od komplexu sa nachádza štvorhviezdičkový hotel s barmi, reštauráciami, kúpeľmi, vodnou a športovou zábavou. Všetku túto infraštruktúru môžu využívať obyvatelia komplexu. Celá mestská infraštruktúra je vzdialená 3 minúty jazdy od komplexu v letoviskách Obzor a Byala, kde nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlný život a trávenie voľného času: obchody, kaviarne, reštaurácie, bankové úrady, štadión, vonkajšie športoviská, škola, škôlka , lekárne, poliklinika atď. V prípade potreby vám správcovská spoločnosť pomôže prenajať apartmán vo vašej neprítomnosti. Prenájmom bytu získate až 10 % ročne z nákladov na bývanie. Správcovská spoločnosť sa o všetko postará. Budete môcť prísť do svojho bytu vtedy, keď vám to bude vyhovovať, a zároveň si zarobíte ďalšie peniaze prenájmom bytu vo zvyšnom čase. Byala je administratívne centrum nachádzajúce sa v centrálnej časti bulharského pobrežia medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie: obchody, banku, nemocnicu, školu, poštu, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, štadión a ďalšie. Pobrežie je charakteristické kombináciou morských zátok, pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je tiež známym centrom vinárstva.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
116 m2
Úžitková plocha
98 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
590 m
Lekár
130 m
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
210 m
Bar
370 m
Škola/škôlka
160 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00