Priestranný 3+kk v projekte, na predaj na splátky, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 9932
122,967 €
Plocha 75 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/5
More 600 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav Výstavba
Obdobie Celoročne

Predstavujeme vám nový projekt krásnych apartmánov v komplexe Domenico na Slnečnom pobreží. Termín dokončenia je naplánovaný na rok 2024.

Tento konkrétny apartmán 3 + kk s rozlohou 75,32 m2 sa nachádza na treťom poschodí z piatich poschodí. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a balkón s výhľadom na bazén. S nábytkom a zariadením vám radi pomôžeme za bezkonkurenčnú cenu! Fotografie sú len ilustračné!

V komplexe bude k dispozícii 50 parkovacích miest.

Okrem toho bude k dispozícii bazén s relaxačnou zónou, 24-hodinová bezpečnostná služba a recepcia. Vzdialenosť od mora je len 600 metrov. Poplatok za údržbu 12 €/m2 ročne. Je možné predať na splátky

My v spoločnosti MY REAL ESTATE BY THE SEA vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
75 m2
Úžitková plocha
66.32 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
140 m
Lekár
580 m
Kaviareň
100 m
Reštaurácia
70 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
340 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00