Priestranný 3+kk, panoramatický výhľad na more, Ravda

Ravda , Bulharsko – ID 6533
105,000 €
Plocha 114 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/5
More 120 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

S potešením vám ponúkame pekný 3-izbový apartmán s rozlohou 114,09 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí z piatich poschodí, veľmi blízko pláže v komplexe Kľúče od mora v Ravde, Bulharsko. Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, 3 kúpeľne s WC a tri balkóny. Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená a vybavená podľa aktuálnych fotografií.

Komplex Keys to the Sea je tiché a pokojné miesto s výbornou polohou a dobrou infraštruktúrou. Nachádza sa len 120 metrov od najbližšej pláže. Apartmán je vhodný pre

rodinnú rekreáciu a na trvalé bývanie. Vo dvore budovy sa nachádza strážené parkovisko.

Ročný poplatok za údržbu je 9,80 €/m2.

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA VÍKEND vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Z Ravdy je cestný prístup do ďalších známych letovísk a miest, ako sú Burgas, Nesebar a Slnečné pobrežie.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa mnohé veci v posledných rokoch vymykajú z normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý môže konkurovať aquaparku v Primošku, obľúbenom domovskom mestečku na polostrove. Snáď jediným rozdielom je cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
114 m2
Úžitková plocha
104.1 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
770 m
Kaviareň
360 m
Reštaurácia
190 m
Bar
390 m
Škola/škôlka
760 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00