Priestranný 3+kk, komplex Mesembria Resort, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5491
93,000 €
Plocha 96 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/5
More 300 m
Poplatok za služby 14 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame priestranný apartmán 3 + kk, veľkosť 96 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí zo šiestich poschodí v komplexe Messembria Palaces na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a balkón. Cena zahŕňa nábytok a vybavenie. Komplex Messembria Palace sa nachádza v tesnej blízkosti najčistejšej a najväčšej pláže letoviska - "Cacao Beach" a promenády, je jedinečný svojou krásou a polohou, je to uzavretý komplex so všetkými druhmi doplnkov a zábavy, ktoré sú vlastné hotelom najvyššej triedy a svetového štandardu. Má vonkajší a vnútorný bazén, fitnescentrum, kaviareň, futbalové a volejbalové ihrisko, minigolfové ihrisko.

Poplatok za údržbu je 14 €/m2 ročne.

Vhodné na celoročné užívanie alebo na prenájom.

Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
96 m2
Úžitková plocha
84 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
160 m
Lekár
230 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
170 m
Bar
170 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00