Priestranný 2+kk v úžasnej oblasti Shkëmbi i Kavajës, 100 m od mora, Albánsko

Shkëmbi i Kavajës , Albánsko – ID 5790
84,500 €
Plocha 74 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/6
More 100 m
Stav K nastěhovanie

Mojenemovitostumore poskytuje kompletný servis, od dokumentácie, prekladov, právnej podpory, prevodu energií a následnej úhrady prevádzkových poplatkov, až po prenájom vrátane letiskových transferov, check-in a check-out hostí, upratovanie s praním a žehlením, inzerciu na Bookingu a bezplatne na webovej stránke spoločnosti, správu a pravidelné kontroly nehnuteľnosti, vykonávame rekonštrukcie podľa želania klientov a modernizáciu. Vykonávame všetko, čo naši klienti potrebujú po prevode vlastníctva.

Inzerovaná cena zahŕňa všetky náklady spojené s vybavovaním procesu kúpy nehnuteľnosti vrátane právneho servisu, notárskych poplatkov (notárske poplatky, dane z prevodu) a poplatkov za právne služby.

Ponúkame vám byt 2+kk v oblasti Shkëmbi i Kavajës, Albánsko. Celková plocha 74 m2. Byt sa nachádza na treťom poschodí, v budove bez výťahu. Dispozične je riešený ako chodba, obývacia izba s kuchynským kútom a dvoma lôžkami, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. Byt sa predáva vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Budova, v ktorej sa byt nachádza, sa nachádza v príjemnej, tichej a čistej lokalite, približne 100 m od mora. Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre pohodlnú dovolenku: obchody, školy, reštaurácie a kaviarne, kozmetické salóny, kliniky a ďalšie.

Poplatok za údržbu je 8 až 12 € mesačne.

Investujte v rozvíjajúcej sa krajine s veľmi priaznivými podmienkami a Jadranským morom s krásnymi plážami ako v Chorvátsku. Teraz je ten správny čas. Chcete ochrániť svoje financie pred infláciou? Chcete sa zabaviť a zároveň zarobiť peniaze? Sme česká s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami. Poradíme vám profesionálne a férovo. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Riadime sa heslom - Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína. Ponúkneme vám širokú škálu popredajných služieb (prenájom, údržba, rekonštrukcia...). Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

V pobrežnom meste Durrësi, ktoré sa nachádza 34 km od hlavného mesta Tirana, sa nachádza najväčší albánsky prístav - a jedno z najstarších miest v krajine. "Večné mesto" na Jadrane má 3 000-ročnú históriu. Vďaka svojej dlhej histórii je mesto prirodzene plné starovekých archeologických nálezísk a nálezov, vrátane slávneho amfiteátra rímskeho cisára Hadriána, ktorého kapacita 15 000 miest ho robí druhým najväčším amfiteátrom na Balkáne. Staré mesto bolo obohnané hradbami, z ktorých tretina ešte stále stojí. Po starovekých cestách, ktoré sa zachovali do histórie, kedysi kráčal aj samotný Caesar. Durrës je fantastickou destináciou pre milovníkov histórie a umenia: za Archeologickým múzeom si návštevníci môžu prezrieť Etnografické múzeum, ktoré bolo domovom slávneho herca Alexandra Moissiho, a v centre mesta sa nachádza galéria umenia. Durrës je tiež ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú relaxovať pri mori, pretože jeho piesočnaté pláže a početné reštaurácie s nádherným výhľadom na Jadran predstavujú dokonalú dovolenku.

Shkëmbi i Kavajës je pamiatka pomenovaná podľa mesta Kavajë v Albánsku. Skalný útvar v nadživotnej veľkosti sa nachádza asi 6 km od mesta Kavajë a asi 8 km od mesta Durrës. Hovorí sa, že je to miesto, kde Caesar bojoval proti Pompeiovi v roku 48 pred n. l. počas Caesarovej občianskej vojny.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Môžeme pracovať s vašou požiadavkou a odborne pre vás nájsť váš vysnívaný apartmán!

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
74 m2
Úžitková plocha
74 m2
Balkón
Áno
Obchod
430 m
Lekár
2 km
Kaviareň
420 m
Reštaurácia
60 m
Bar
370 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00