Penthouse 3+kk s výhľadom na more, obrovská terasa, Byala/Obzor

Byala/Obzor, Bulharsko – ID 5092
145,000 €
Plocha 169 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/5
More 150 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame priestranný 3-izbový penthouse v komplexe vzdialenom 150 metrov od mora v pokojnej a malebnej lokalite medzi letoviskami Obzor a Byala. Apartmán sa nachádza na piatom a poslednom poschodí a pozostáva z chodby, priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom a jedálňou, dvoch spální, dvoch kúpeľní s WC a priestrannej terasy -61m2, prístupnej zo všetkých izieb! Z okien apartmánu a z terasy je krásny výhľad na more a vnútorné územie komplexu s bazénom a rekreačnou oblasťou. Zastavaná plocha apartmánu je 157 m2, celková plocha - 169 m2. Apartmán je vybavený kvalitným nábytkom vyrobeným na mieru a všetkými potrebnými domácimi spotrebičmi. Komplex pozostáva zo šiestich rovnakých päťposchodových budov, ktoré sú vybavené kvalitnými výťahmi.

V priestrannom stráženom areáli komplexu sa nachádza veľký hlboký bazén pre dospelých, detský bazén, bar, nádherné detské ihrisko s rôznym vybavením, oddychová zóna s grilom, volejbalové ihrisko, stolný tenis, parkovisko.

Komplex sa nachádza v tesnej blízkosti jednej z najkrajších pláží Čierneho mora. Pláž, ako aj bazén sú vybavené ležadlami a slnečníkmi, ktoré môžu obyvatelia komplexu využívať úplne bezplatne.

Komplex je umiestnený tak, aby jeho obyvatelia mali neustály prístup k infraštruktúre okolitých letovísk: kaviarňam, reštauráciám, obchodom, fitnes a wellness centrám blízkych aparthotelov, ktoré sa nachádzajú len 500 metrov od komplexu.

Komplex sa nachádza medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas, na ktoré sa dostanete transferom, taxíkom a tiež pravidelnými autobusmi premávajúcimi každých 30 minút. Len 2 km od komplexu sa nachádzajú mestá Byala a Obzor - obľúbené letoviská, kam každoročne prichádzajú tisíce turistov.

Komplex je obklopený jedinečnou prírodnou krajinou. Vďaka blízkym horským svahom a plážam Čierneho mora je komplex ideálnym miestom na oddych v každom ročnom období. Neďaleko komplexu, pri mestečku Obzor, sa začína pohorie s nádhernou krajinou. Komplex susedí s lesnými pozemkami. Skvelé miesto na spojenie s prírodou, keďže všade naokolo je borovicový les, more, nekonečné polia a hory.

Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne.

Top ponuka, odporúčame!

V našej spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Komplex je pohodlne dostupný z letísk Varna aj Burgas transferom, taxíkom alebo pravidelnými autobusmi, ktoré premávajú každých 30 minút. Z letísk vo Varne a Burgase je vzdialenosť do komplexu len 60 km a cesta trvá menej ako hodinu. Do svojho apartmánu môžete prísť kedykoľvek sa vám to hodí a vychutnať si západ slnka pri mori s pohárom lahodného miestneho vína. V pešej vzdialenosti od komplexu sa nachádza štvorhviezdičkový hotel s barmi, reštauráciami, kúpeľmi, vodnou a športovou zábavou. Všetku túto infraštruktúru môžu využívať obyvatelia komplexu. Celá mestská infraštruktúra je vzdialená 3 minúty jazdy od komplexu v letoviskách Obzor a Byala, kde nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlný život a trávenie voľného času: obchody, kaviarne, reštaurácie, bankové úrady, štadión, vonkajšie športoviská, škola, škôlka , lekárne, poliklinika atď. V prípade potreby vám správcovská spoločnosť pomôže prenajať apartmán vo vašej neprítomnosti. Prenájmom bytu získate až 10 % ročne z nákladov na bývanie. Správcovská spoločnosť sa o všetko postará. Budete môcť prísť do svojho bytu vtedy, keď vám to bude vyhovovať, a zároveň si zarobíte ďalšie peniaze prenájmom bytu vo zvyšnom čase. Byala je administratívne centrum nachádzajúce sa v centrálnej časti bulharského pobrežia medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie: obchody, banku, nemocnicu, školu, poštu, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, štadión a ďalšie. Pobrežie je charakteristické kombináciou morských zátok, pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je tiež známym centrom vinárstva.

Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
169 m2
Úžitková plocha
157 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
2 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
480 m
Bar
260 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00