Nový priestranný dom 5+kk na okraji Varny, obec Kičevo

Kichevo, Bulharsko – ID 6834
265,000 €
Plocha 500 m2
Dispozícia 5+kk
More 10 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám moderný dom 5+kk v malom obytnom komplexe v obci Kičevo, v bezprostrednej blízkosti Varny - 8 km. Fungujúca verejná doprava. Dom je navrhnutý v modernom štýle na dvoch podlažiach a má zastavanú plochu 186 m2.

Dom dispozície:

Prízemie - vstupná hala, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, jedna spálňa, kúpeľňa s WC, komora, technická miestnosť a priestranná veranda (40 m2), ktorá sa nachádza pred obývacou izbou a má výhľad na záliv letoviska Albena.

1. poschodie - chodba, tri spálne, kúpeľňa s WC, šatňa a priestranná terasa. Na prvé poschodie vedie vnútorné svetlé schodisko.

Dom sa predáva v stave dokončenia podľa fotografií. Radi vám pomôžeme s úpravou, nábytkom a vybavením!

Dom má vlastný oplotený dvor, ktorý bude upravený kríkmi leylandi a hlinou a má automatický zavlažovací systém. Dvor má rozlohu 500 m2 + 150 m2 ideálnej časti na spoločnej časti pozemku. Bezprostredne pred domom sú dve parkovacie miesta vo dvore a jedno ďalšie miesto pri vchode na spoločné parkovisko, ktoré využíva päť domov.

Z celého domu je výhľad na záliv Albena a polia.

Konštrukcia domu je zo železobetónu a keramických tehál. Použité prémiové trojité zasklenie na zabezpečenie pohodlia v dome. Vonkajšia izolácia - 10 cm vrstva polystyrénu. Strecha je vyplnená 10 cm vrstvou vlákien na tepelnoizolačné účely a hydroizolačnou fóliou Mapei. Stropy sú sadrokartónové s 5 cm izoláciou z vlny. Na účinnú klimatizáciu domu bude nainštalované tepelné čerpadlo so spotrebou 2 KW/h, systém podlahového vykurovania a ventilátorové konvektory pracujúce na vykurovanie a chladenie. Vstavané konštrukcie v kúpeľniach sú značky GROHE. Vnútorné dvere sú vyrobené z masívneho HDF. Dom je napojený na bezpečnostný alarm, ako aj na optický internet a televíziu v každej izbe. Vynikajúca možnosť pre veľkú rodinu s deťmi a domácimi zvieratami, vhodná na celoročné bývanie v pokojnej atmosfére a na čerstvom vzduchu pri mori! Dom sa nachádza na okraji Varny (vzdialenosť do mesta je len 8 km) a do mesta sa dostanete verejnou dopravou. V obci sa nachádza všetka potrebná infraštruktúra vrátane obchodov, modernej škôlky, nového detského ihriska, školy, pokladní EasyPay, stajní atď. Žijú tu prevažne mladé rodiny s deťmi. Najbližšia pláž je vzdialená 10 km.

Mesto Varna založili Gréci v 6. storočí pred naším letopočtom. V staroveku bol známy ako vojenský tábor Odessos. V roku 1444 pri Varne Turci porazili kresťanské vojsko vedené poľským kráľom Vladislavom III (na pamiatku tejto bitky je na predmestí mauzóleum). V roku 1878 sa Varna stala súčasťou nezávislého Bulharska a došlo k jej rozvoju.

Jednou z krásnych pamiatok je katedrála Nanebovzatia Panny Márie.

Pravoslávna katedrála postavená v rokoch 1884 až 1886. Jeho základný kameň položil Alexander Battenberg (prvé knieža moderného bulharského štátu) v roku 1880. Medzi najkrajšie pamiatky katedrály patrí jemne vyrezávaný ikonostas, ktorý vytvorili macedónski remeselníci z mesta Debar.

Počet podlaží
2
Dispozícia
5+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
500 m2
Pozemok
500 m2
Úžitková plocha
186 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
186 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
4 km
Lekár
4 km
Kaviareň
4 km
Reštaurácia
1 km
Bar
4 km
Škola/škôlka
630 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00