Nový priestranný 3+kk s terasou a výhľadom na park, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 4287
88,000 €
Plocha 146 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/5
More 3 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame nový 3-izbový apartmán v Kavarne. Byt má 146 m2, nachádza sa na 4. poschodí z 5, s výťahom a je potrebné ho dokončiť podľa vašich predstáv. Dispozícia bytu: vstupná hala, šatňa, technická miestnosť, veľká obývacia izba s kuchynským kútom s prístupom na veľkú terasu, dve spálne - jedna s prístupom na balkón, dve kúpeľne s WC, z terasy je výhľad na mestský park v Kavarne. K apartmánu patrí aj pozemok s rozlohou 90 m2.

Apartmán sa nachádza 3000 metrov od mora.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové kapely. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť dobre udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. K dispozícii sú aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybový aparát.

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
146 m2
Úžitková plocha
128.48 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
270 m
Bar
450 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00