Nový kamenný byt 1 poschodie, 2 + kk, výhľad na more, parkovanie, Afytos, Grécko

Afytos, Grécko – ID 10187
170,000 €
Plocha 45 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/2
More 250 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Vitajte na Chalkidiki Afytos– tento byt o rozlohe 45 metrov štvorcových obytnej plochy na prvom poschodí sa nachádza na veľkom pozemku v pokojnej oblasti Ponúka 1 spálňu, 1 kúpeľňu, veľká obývacia izba s kuchyňou (Klient si vyberie kuchyňa, ak je nákup pred dokončení stavbe) Táto nehnuteľnosť má všetko, čo potrebujete, komplex bude obklopený stromami a záhradami a sčítacím bazénom, pokiaľ si klient bude priať (malý príplatok). Ponúka súkromie a „únik“ ako žiadny iný – a pritom je len pár minút od malebného mesta Afitos a všetkého , čo mesto ponúka!

Keď vstúpite do prednej časti domu, budete uvítaní vo veľkom priestore s otvorenou koncepciou s vysokou výškou stropu a veľkými oknami, ktoré zaplavujú priestor prirodzeným svetlom a vedú vás na veľký balkón s výhľadom na more a bazén.

Kamenný byt bude hotový za cca 4 mesiace!! Nečakajte a rezervujte si svoje predstavenie a prezrite si tento úžasný byt, ktorý sa nachádza v jeho vlastnej oáze.

Výraz "úžasný" ešte len začína popisovať Afitos, najkrajšiu a najneobvyklejšiu dedinu polostrova Kassandra. Jeho jedinečnosť však nespočíva len v jeho kráse, ale aj v historickom a prírodnom význame. Aj keď sa Afitos jedná o vyspelú rekreačnú oblasť s hotelmi, reštauráciami a ďalšími zariadeniami, darí sa mu zachovať si svoje tradičné kúzlo.

Afitos zaujíma vyhliadku nad zálivom Toroneos s nádhernými výhľadmi na Sitóniu a východné pobrežie Kassandry. Dedina je bohatá na ortodoxné kresťanské stavby a kamenné domy, z ktorých väčšina má nejaké kamenné nápisy. Dláždené uličky vás zavedú z jedného konca Afitos na druhý.

Afitos býval najobývanejšou dedinou Kassandry niekedy v 19. storočí a väčšina jej náboženských stavieb vznikla už vtedy – kostol sv. Dimitria v centre Afitos, kaplnka sv. Juraja, kaplnka Nanebovzatia a tak ďalej. V dome Aletras na centrálnom námestí sídli Folklórne múzeum, ktoré vám napovie o spôsobe života v tejto oblasti.

Pláž Afitos a niekoľko ďalších pláží v okolí sú skvelými miestami na trávenie času a vody týchto pláží sú na vrchole zoznamu najčistejších a najteplejších v celom Stredozemnom mori. To, že sa tu liahnu rôzne druhy rýb, to len potvrdzuje.

Turistické zariadenia zahŕňajú nespočetné množstvo hotelov, prenajatých izieb a apartmánov, ďalej taverny, reštaurácie, bary a ďalšie. Vo väčšine z nich si môžete do neskorých nočných hodín vychutnať rôzne miestne špeciality, nápoje a koktaily. Počas leta sa v Afitos konajú rôzne kultúrne podujatia.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
45 m2
Úžitková plocha
45 m2
Terasa
Áno
Bazén
2 bazény
Parkovanie
Áno

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00