Nádherný apartmán s 2 spálňami, 350 metrov od mora, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5217
68,000 €
Plocha 72 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/5
More 350 m
Poplatok za služby 10 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame útulný 2 + kk s čistou plochou 60 m2 a celkovou 72 m2. Byt sa nachádza na druhom poschodí z piatich poschodí. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. Apartmán sa nachádza v komplexe Sunny Fort na Slnečnom pobreží, len 350 metrov od krásnej pláže. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. V komplexe sú k dispozícii pre vás a vašich hostí:

Reštaurácia, obchod, salón krásy, niekoľko bazénov, detské ihriská, tenisový kurt a golfové ihrisko. K dispozícii je parkovisko, bezpečnostná služba a údržba.

Vhodné na rekreáciu alebo prenájom! Poplatok za údržbu je 10 €/m2 ročne.

Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!

V našej spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MIERU Vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
72 m2
Úžitková plocha
60 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
70 m
Lekár
4 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
100 m
Bar
240 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00