Mezonet 4+kk , v tichej lokalite, s vlastnou záhradou. Grécko, v blízkosti pláže a občianskej vybavenosti

Kalithea, Grécko – ID 8952
170,000 €
Plocha 154 m2
Dispozícia 4+1
More 400 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ideálny dom pre veľkú rodinu s obytnou plochou 94 m2 vrátane 3 spální, 3 kúpeľní, kuchyne a samostatnej obývacej izby s prístupom na terasy a súkromnú oplotenú záhradu s rozlohou 60 m. Mezonet je vo veľmi dobrom stave a nachádza sa len 400 m od piesočnatej pláže KALITHEA a nákupy a ďalšia občianska vybavenosť sú vzdialené len na skok. Mnoho doplnkov, ako sú siete proti komárom, klimatizácia, vykurovací systém, gril v záhrade a mnoho ďalšieho. Dom je ideálny pre veľkú rodinu a ponúka dostatok súkromia.

Dvojpodlažný dom je vybavený na celoročné bývanie.

Kallithea (v preklade "dobrý výhľad") sa nachádza v centrálnej východnej časti polostrova Kassandra. Vďaka svojej výhodnej polohe je zároveň turistickým centrom regiónu.

Stojí za to vidieť ho a okúpať sa v pokojnej, priezračne modrej vode a vychutnať si kávu alebo kokteil podávaný v kaviarni. Jedinečná kombinácia prírody, architektúry a histórie .

Ak máte záujem o viac informácií alebo prehliadku tohto objektu, neváhajte nás kontaktovať. Táto nehnuteľnosť sľubuje lukratívnu návratnosť vašej investície a výnimočný zážitok.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Pri výbere vám profesionálne a férovo poradíme. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez problémov. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Mojím cieľom je získať informácie.

Počet podlaží
3
Dispozícia
4+1
Plocha
154 m2
Pozemok
94 m2
Úžitková plocha
94 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
94 m2
Obchod
70 m
Lekár
50 m
Kaviareň
20 m
Reštaurácia
10 m
Bar
30 m
Škola/škôlka
80 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00