Mezonet 3+kk s výhľadom na more, súkromná garáž, bez poplatku za údržbu, Bojurets, Café

Bojurets, Bulharsko – ID 6910
62,000 €
Plocha 136 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/3
More 600 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám priestranný mezonetový apartmán 3 + kk s celkovou rozlohou 123,75 m2, ktorý sa nachádza na prvom a druhom poschodí v komplexe Bojurets Holiday Apartments, v Bojurets, Bulharsko. K apartmánu patrí garáž. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne, samostatné WC, komora a balkón s výhľadom na bazén. Veľkou výhodou tohto apartmánu je samostatný vchod a garáž. Bojurets Holiday Apartments 1 je uzavretý komplex a nachádza sa v obci Bojurets, neďaleko Kavarny! V komplexe sa nachádza bazén, posilňovňa a lobby bar. Toto miesto je vhodné najmä pre milovníkov pokoja a prírody. Komplex sa nachádza v blízkosti pláží, aquaparku a golfových ihrísk. V tomto čase sa neplatia žiadne poplatky za údržbu.

Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká z bežného života. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.

Podlažie
1
Počet podlaží
3
Dispozícia
3+kk
Plocha
136 m2
Úžitková plocha
123.75 m2
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
4 km
Kaviareň
4 km
Reštaurácia
370 m
Bar
2 km
Škola/škôlka
4 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00