luxusný 4 + kk, krásny komplex Oazis, 20m od pláže, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 9545
Plocha 151 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 2/6
More 20 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponuka pre náročných! Ponúkame Vám luxusný apartmán v prvej línii a vo skvelom komplexe Oazis v Ravde. Rozloha je 4 + kk, veľkosť 151m2, situovaný na druhom podlaží zo šiestich poschodí. Skladá sa z priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom-40m2 so vstupom na terasu, ktorá ponúka výhľad na more, troch spální, dvoch kúpeľní s wc, práčovne, šatne a ďalšie terasy. V apartmáne je podlahové vykurovanie a klimatizácia. Cena je vrátane kompletného nábytku a vybavenia podľa fotografií. Všetka občianska vybavenosť a infraštruktúra nádherného letoviska sú v dochádzkové vzdialenosti.

Komplex, v ktorom je apartmán situovaný disponuje vynikajúcou polohou v krásnom morskom letovisku Ravda, na prvej línii, 20 metrov od pláže, v blízkosti centra, s mnohými zábavami a obchodmi a len 3 km od starobylého mestského múzea Nessebar. Budova je postavená z vysoko kvalitných materiálov, s modernou architektúrou a pohodlným a funkčným umiestnením apartmánov, luxusnými spoločnými priestormi – lobby bar, recepcia, výťahy, fasády a zelené plochy. Táto nehnuteľnosť je vhodná ako na prenájom a tak aj na celoročné užívanie.

Vybavenie komplexu:

• Vonkajší bazén a bar pri bazéne, relaxačné zóny

• Zabezpečenie 24 hodín denne

• Šatne so sprchou

• Kaviareň

• Strážené parkovisko

• Detské ihrisko

Ročný poplatok za údržbu je 9.8€/m2 ročne.

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

Ravda je synonymom pre pokojnú dovolenku strávenú v súkromí, plného relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si nájde priestor na leňošenie úplne každý. Pre najmenších je v Ravde akvapark, ktorý sa vyrovná aquaparku v Primosku, čo je obľúbené domácke mestečko na polostrove. Snáď jediný rozdiel je cena, ktorá je tu o poznanie prijateľnejšia ako v ostatných častiach Bulharska. Výhodnejšie sa tu dá nakúpiť naozaj čokoľvek, či už sú to suveníry z dovolenky, alebo ovocie na tunajšom trhu. Výborná je aj dostupnosť pomocou prímestskej dopravy do okolitých letovísk ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas, či historická Nesebar, ktorá je s mestečkom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
2
Počet podlaží
6
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
151 m2
Úžitková plocha
132.88 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
1 km
Lekár
160 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
30 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
70 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00