Krásny penthouse s výhľadom na more, 5*komplex, najvyššia cena, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 3459
152,000 €
Plocha 150 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/5
More 30 m
Poplatok za služby 1,365 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám krásny, štýlový penthouse 3 + kk, úžitková plocha bytu je 130 m2, spolu 150 m2, nachádza sa na 5. poschodí z 5, v súkromnom komplexe Garden of Eden, v meste Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozícia apartmánu je - vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s toaletou a obrovská panoramatická terasa s nádherným výhľadom na more. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Veľmi dobrá cena pri rýchlom jednaní! Apartmán ideálny na prenájom a celoročné užívanie. Dlažba na terase bude vymenená na náklady predávajúceho. Odporúčame!

Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza len 30 metrov od pláže a je jedným z najlepších komplexov na bulharskom pobreží. Nádherná kombinácia hôr, mora a krásnej prírody. Komplex sa nachádza v prvej línii, má obrovské a dokonale udržiavané územie, nachádza sa na južnom svahu pobrežia Čierneho mora s výhľadom na starobylé mesto Nesebar. Len niekoľko minút od centra mesta Sveti Vlas, úžasnej oázy, prirodzene vpísanej do prírodnej krajiny. Komplex je v celoročnej prevádzke.

Budovy sú obklopené malebnými záhradami, medzi ktorými bublajú malé riečky. Pocit priestoru umocňuje sedem bazénov. Tri reštaurácie ponúkajú jedlá, ktoré uspokoja každú chuť. Pre aktívnych hostí komplex ponúka dva multifunkčné tenisové kurty, krytý bazén, fitnes klub a SPA centrum. Komplex má množstvo doplnkových služieb vrátane biznis centra a vysokorýchlostného káblového alebo bezdrôtového internetu. SPA centrum ponúka celý rad kúpeľných procedúr, 6 vonkajších bazénov s vodnými kaskádami, fitnescentrum, saunu, parný kúpeľ, jacuzzi, solárium, rôzne druhy masáží, kaderníctvo.

Vybavenie komplexu:

- 24-hodinová recepcia.

- Internetový klub

- Celoročná správa

- Požičovňa áut

- Bezplatné kryté parkovisko so 4 úrovňami

- Taxi služba

- Detský klub

- Recepcia

- Práčovňa, čistiareň a žehliareň

- 24-hodinová bezpečnostná služba

- Supermarket

- Turistické a obchodné centrum

- Zmenáreň pre individuálne a organizované zájazdy

- Lekárska ambulancia

- Wi-Fi pripojenie na internet

Poplatok za údržbu je 1365 € ročne. Poplatok za údržbu zahŕňa okrem iného jedno parkovacie miesto v prízemnej garáži.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších. Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
150 m2
Úžitková plocha
130 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
100 m
Lekár
2 km
Kaviareň
630 m
Reštaurácia
20 m
Bar
300 m
Škola/škôlka
270 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00