Krásny penthouse 4+kk s panoramatickým výhľadom na more, garáž

Kriopighi , Grécko – ID 9855
170,000 €
Plocha 90 m2
Dispozícia 4+kk
More 1 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Žiadaný penthouse na predaj v prestížnej lokalite s najkrajším výhľadom na more vrátane 90 m² obytnej plochy na 2 poschodiach s veľkým balkónom. Dom sa môže pochváliť 3 spálňami, 2 kúpeľňami, pracovňou, nádhernou kuchyňou s výhľadom na more a obývacou izbou s prístupom do vonkajšieho obytného priestoru. Mnoho doplnkov s týmto domom, ako napríklad všetok nábytok, všetky elektrické rozvody, klimatizácia, podzemné parkovisko, gril, pergola, siete proti komárom a mnoho ďalšieho. Perfektne udržiavaný dom je pripravený pre nového majiteľa.

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Kúpou sa náš vzťah nekončí, ale iba začína.

Kriopigi sa nachádza v strede polostrova Kassandra - najzápadnejšieho ramena polostrova Chalkidiki, 86 km od Solúna a 4 km juhovýchodne od Kassandrie. Nachádza sa na svahu vo výške 100 m nad morom, približne 1200 m od morského pobrežia.

Pláž Kriopigi je jednou z najkrajších a najneobvyklejších pláží polostrova Chalkidiki. Jej názov v preklade znamená "studený kľúč", čo je spôsobené prítomnosťou početných prameňov ľadovej vody v tejto oblasti. Aj pri kúpaní v mori môžete cítiť studené prúdy. Predpokladá sa, že voda je tu nasýtená užitočnými stopovými prvkami a kúpanie na tejto pláži zlepšuje zdravie.

Kriopigi je postavené na svahu s bujnou vegetáciou, má nádhernú pláž ocenenú "Modrou vlajkou" a zároveň je to dedina s veľkým architektonickým záujmom. Dedina s úzkymi uličkami, kamennými domami a dláždenými námestiami ponúka skvelé príklady autentickej gréckej architektúry.

Dedinka Kriopigi je tým pravým miestom na rodinnú dovolenku a na vychutnávanie si úžasného výhľadu z vyhliadky na záliv Kassandra. Ak počas dovolenky zatúžite po zábave alebo nákupoch, môžete navštíviť neďalekú Kallitheu. Nachádza sa tu množstvo taverien, hotelov, izieb na prenájom, kempov a letných detských táborov. V Kryopigi nájdete tradičné produkty výnimočnej kvality z tejto oblasti, najznámejšie sú olivy, olivový olej, rôzne druhy ovocia a med.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
90 m2
Pozemok
90 m2
Úžitková plocha
90 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Zastavaná plocha
90 m2
Obchod
330 m
Lekár
5 km
Kaviareň
30 m
Reštaurácia
20 m
Bar
20 m
Škola/škôlka
280 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00