Krásny penthouse 1+1 s výhľadom na more, 80 m od pláže, Pefkochori, Grécko

Pefkochori, Grécko – ID 10415
150,000 €
Plocha 45 m2
Dispozícia 1+1
Podlažie 2/2
More 80 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Rekreačný letný apartmán kompletne zariadený , penthouse apartmán s obytnou plochou 45 m2. Tento dobre vybavený apartmán sa môže pochváliť kuchyňou so skvelými spotrebičmi, obývacou a jedálenskou časťou, spálňou so vstavanými skriňami, kúpeľňou a jedným veľkým balkónom s výhľadom na piesočnatú pláž prosperujúceho mesta Pefkochori. Bol postavený v roku 1976 a je s kompletnou rekonštrukciou vykonanou pred 2 rokmi. Dom sa nachádza v blízkosti nákupných možností a občianskej vybavenosti. Pešo na piesočnatú pláž prosperujúceho mesta je to len 80 metrov. Skvelá nehnuteľnosť pre investorov s úžasným príjmom z prenájmu s výhľadom na more.

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Pefkochori je starobylá dedina s obielenými domami obklopená citrusovými a olivovými hájmi, ktorá sa tiahne až k obľúbenému plážovému letovisku Toroni Bay. V lete sem dovolenkárov lákajú možnosti šnorchlovania, parasailingu, ako aj prechádzky a výhľad na západ slnka z reštaurácií alebo tradičných taverien ponúkajúcich stredomorské špeciality. Večer sa v baroch a kluboch konajú hudobné vystúpenia s gréckou a srbskou hudbou. Nákupné možnosti zahŕňajú obchody s ručne vyrábanými suvenírmi, ako sú šperky a citrónový likér.

Pefkochori , čo v preklade znamená "borovicová dedina", je turistické mesto nachádzajúce sa na juhovýchode polostrova Chalkidiki v Grécku. Pefkochori je pomenované podľa borovíc, ktoré sa hojne vyskytujú v horách v tejto oblasti. Počet obyvateľov v roku 2011 bol 1 931. Pefkochori sa nachádza na severovýchodnom pobreží polostrova, 3 km juhovýchodne od Chaniotis, 4 km severne od Agia Paraskevi a 92 km juhovýchodne od Solúna.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
1+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
45 m2
Úžitková plocha
45 m2
Balkón
Áno
Obchod
180 m
Lekár
230 m
Kaviareň
110 m
Reštaurácia
70 m
Bar
90 m
Škola/škôlka
230 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00