Krásny byť 3 + kk v žiadanej lokalite Pefkochori, Grécko, spoločný bazén, plne zariadený

Pefkochori , Grécko – ID 10190
170,000 €
Plocha 47 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/2
More 500 m
Stav K nastěhovanie

Byt na predaj v prosperujúcom prímorskom mestečku Pefkochori so 47 m2 obytnej plochy. Byt na 2. poschodí zahŕňa 2 spálne, kúpeľňu, kuchyňu a otvorenú obývaciu izbu s výstupom na veľký rohový balkón s nádherným výhľadom do záhrady a na bazén. Postavený v roku 1990 bol zrekonštruovaný a predáva sa kompletne zariadený a so všetkými elektrospotrebičmi pripravenými na príjem z prenájmu alebo na letnú dovolenku. Záhrady sú dobre udržiavané a je tu spoločný bazén. Do centra mesta je to len pár krokov a piesočná pláž Pefkohori je vzdialená 500 metrov. Kassandra je skvelá prázdninová destinácia so všetkými modrými vlajkami pre čisté vody, vďaka ktorým je medzi rekreantmi obľúbená.

O správu nehnuteľnosti sa staráme od A do Z. Na nás sa môžete spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Kúpou náš vzťah nekončí, ale iba začína.

Pefkochori je starobylá dedina s obielenými domami obklopená citrusovými a olivovými hájmi, ktorá sa rozprestiera až k obľúbenému plážovému letovisku v zálive Toroni. V lete lákajú rekreantov možnosti šnorchlovania, parasailingu, ale aj prechádzok a výhľadov na západ slnka z reštaurácií alebo tradičných taverien ponúkajúcich stredomorské pochúťky. Večer sa v baroch a kluboch organizujú hudobné vystúpenia s gréckou a srbskou hudbou. Nákupné možnosti zahŕňajú obchody s ručne vyrábanými suvenírmi, ako sú šperky a citrónový likér.

Pefkochori, čo znamená „borovicová dedina“, je turistické mesto nachádzajúce sa na juhovýchode polostrova Chalkidiki v Grécku. Pefkochori je pomenovaný po boroviciach, ktoré sa hojne vyskytujú v horách tejto oblasti. Populácia v roku 2011 bola 1 931. Pefkochori sa nachádza na severovýchodnom pobreží polostrova, 3 km juhovýchodne od Chaniotis, 4 km severne od Agia Paraskevi a 92 km juhovýchodne od Solúnu.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
47 m2
Úžitková plocha
47 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
130 m
Lekár
200 m
Kaviareň
110 m
Reštaurácia
50 m
Bar
180 m
Škola/škôlka
70 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00