Krásny 4-izbový apartmán s výhľadom na more a hory, 100 m od mora, vhodný na prenájom, Saranda, Albánsko

Saranda, Albánsko – ID 5209
148,000 €
Plocha 140 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 7/8
More 100 m
Stav K nastěhovanie

Mojenemovitostumore poskytuje kompletný servis, od dokumentácie, prekladov, právnej podpory, prevodu energií a následnej úhrady prevádzkových poplatkov, až po prenájom vrátane letiskových transferov, check-in a check-out hostí, upratovanie s praním a žehlením, inzerciu na Bookingu a bezplatne na webovej stránke spoločnosti, správu a pravidelné kontroly nehnuteľnosti, vykonávame rekonštrukcie podľa želania klientov a modernizáciu. Vykonávame všetko, čo naši klienti potrebujú po prevode vlastníctva.

Inzerovaná cena zahŕňa všetky náklady spojené s vybavovaním procesu kúpy nehnuteľnosti vrátane právneho servisu, notárskych poplatkov (notárske poplatky, dane z prevodu) a poplatkov advokátovi.

Ponúkame vám nádherný apartmán, ktorý sa nachádza len 100 metrov od pláže s bočným výhľadom na more s rozlohou 4+kk, v meste Saranda v Albánsku. Celková rozloha je 140 m2. Nachádza sa na 7. poschodí z 8, v budove s výťahom. Táto krásna nehnuteľnosť je ideálna pre tých, ktorí chcú v Sarande žiť natrvalo, vďaka rozsiahlym priestorom, ktoré toto miesto ponúka. Dispozične pozostáva zo vstupnej haly, veľkej obývacej izby s kuchynským kútom, troch veľkých spální, dvoch kúpeľní s WC a dvoch balkónov, z ktorých jeden je spojený so spálňou s výhľadom na pohorie Saranda a druhý s obývacou izbou. Nehnuteľnosť má plne vybavenú kuchyňu a spálňu a tiež rohovú pohovku v obývacej izbe. Je ideálny na sezónny prenájom, pretože sa dá ľahko rozdeliť na: dve spálne pre páry a jednu spálňu pre deti. Ďalšiu spálňu možno využiť ako práčovňu. Oblasť je veľmi tichá a prístup na pláž je jedným z najväčších plusov, ktoré táto nehnuteľnosť má, len 3 minúty chôdze (100 m) nájdete najbližšiu pláž.

Orientácia: juhovýchod

Energetická trieda: A+

Investujte v rozvíjajúcej sa krajine s veľmi priaznivými podmienkami a Jadranským morom s krásnymi plážami ako v Chorvátsku. Teraz je ten správny čas. Chcete ochrániť svoje financie pred infláciou? Chcete sa zabaviť a zároveň zarobiť peniaze? Sme česká s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami. Poradíme vám profesionálne a férovo. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Riadime sa heslom - Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína. Ponúkneme vám širokú škálu popredajných služieb (prenájom, údržba, rekonštrukcia...). Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Saranda je jedným z najčarovnejších miest na Albánskej riviére a počas letných mesiacov sa zdá, že sa sem presťahuje polovica Tirany, aby si užila rušnú pláž a rušnejší nočný život pozdĺž jej prímorskej promenády plnej ľudí. Kedysi ospalá rybárska dedina je dnes prekvitajúcim mestom, a hoci Saranda za posledné dve desaťročia stratila veľa zo svojho šarmu, zachovala si veľa zo svojej charizmy. Saranda je skvelou základňou na objavovanie pláží v okolí, ako sú Pulebardhat, Pasqyrat, Manastiri atď. alebo môžete navštíviť pláže Ksamilbeaches a Butrint, ktoré sú zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO, ak máte vlastné vozidlo, alebo môžete využiť taxík či verejnú dopravu. Názov mesta pochádza z Ayia Saranda, ranného kláštora zasväteného 40 svätcom; jeho zbombardované pozostatky (vrátane niekoľkých zachovaných fresiek) sa stále nachádzajú vysoko na kopci nad mestom. Ale aj malý hrad Lekursi, ktorý ponúka nádherný výhľad a dobrú reštauráciu, alebo veľmi dobre zachovaný a zrekonštruovaný kláštor svätého Juraja. V 40. rokoch 20. storočia počas druhej svetovej vojny sa mesto nazývalo Porto Edda podľa Mussoliniho dcéry. Saranda je dobre prepojená s výletnými loďami prichádzajúcimi z celého sveta a Korfu (grécke mesto pred Sarandou) je v lete plné turistov zo severských krajín alebo krajín východnej Európy kvôli svojmu podnebiu, jedlu a kráse.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Vieme, ako pracovať s vašou požiadavkou, a odborne pre vás nájdeme váš vysnívaný apartmán!

Podlažie
7
Počet podlaží
8
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
140 m2
Úžitková plocha
140 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
220 m
Lekár
240 m
Kaviareň
80 m
Reštaurácia
100 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
390 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00