Krásny 3-izbový apartmán so sporákom, blízko pláže, nízke poplatky za údržbu, Kranevo

Kranevo, Bulharsko – ID 10478
99,000 €
Plocha 90 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/4
More 1 200 m
Poplatok za služby 200 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám krásny a zariadený apartmán 3 + kk, s celkovou plochou 90 m2, v mestečku Kranevo. Byt sa nachádza na prvom poschodí zo štyroch poschodí. Dispozícia: obývacia izba s jedálenským a kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňa, WC a balkón s výhľadom na bazén.

V komplexe sú vám a vašim hosťom k dispozícii: bazén s oddychovou zónou, záhrada, gril, altánok, parkovisko, 24-hodinová bezpečnostná služba.

V blízkosti supermarketu a centra.

Údržba je 200 € ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Kranevo sa nachádza na severnom pobreží bulharského Čierneho mora. Nachádza sa približne 30 km od letiska Varna. Žije tu približne 1000 stálych obyvateľov. V Kraneve môžete navštíviť širokú škálu reštaurácií, atrakcií, obchodov, barov a diskoték. V Kraneve sa nachádza krásna, dlhá a piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Pozdĺž pobrežia sa dá prejsť do Albeny, ktorá je vzdialená asi 3 km.

3 km južne od letoviska sa nachádza mys Ekrene, na ktorom je maják, viditeľný z cesty Varna - Balčik. Medzi Kranevom a Albenou sa nachádza rezervácia "Baltata" s viac ako 60-ročným lesom, kde možno vidieť niektoré chránené druhy rastlín a živočíchov.

16 km severne od letoviska sa nachádza mesto Balčik, kde sa nachádza známa botanická záhrada a palác kráľovnej Márie, a 25 km južne mesto Varna.

Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
90 m2
Úžitková plocha
79.2 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
350 m
Lekár
130 m
Kaviareň
230 m
Reštaurácia
140 m
Bar
350 m
Škola/škôlka
150 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00