Krásny 2-izbový apartmán v luxusnom komplexe, top lokalita, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10568
86,800 €
Plocha 44 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 5/6
More 500 m
Poplatok za služby 800 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj krásny apartmán 2+kk o veľkosti 44,50 m2, ktorý sa nachádza na piatom poschodí v súkromnom komplexe vyššej triedy Sweet Homes 6 na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Cena je vrátane kvalitného nábytku a zariadenia.

Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, je nový komplex s krásnou architektúrou a polohou, je ideálny na trvalé bývanie, pretože sa nachádza v blízkosti supermarketu, v blízkosti reštaurácií, obchodov, bánk a kliník otvorených po celý rok a pláž je vzdialená asi 8 minút chôdze. Komplex je otvorený po celý rok. Architektúra komplexu je elegantná a zároveň monumentálna. Exteriér je navrhnutý v modernom klasickom štýle s použitím moderných fasádnych techník.

Charakteristickým znakom je jeho územie zdobené kvetmi, zeleňou a exotickými kríkmi, ako aj bazén neobvyklého tvaru, ktorý zdôrazňuje exkluzivitu objektu. Vzdialenosť od pláže je 500 metrov, všetka občianska vybavenosť je v pešej dostupnosti

Majiteľom a ich hosťom je komplex k dispozícii:

Bazén

Relaxačná zóna

Recepcia

Parkovisko

Detské ihrisko

24-hodinová ochrana

Správa nehnuteľností

Poplatok za údržbu je 800 € ročne

Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
5
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
44 m2
Úžitková plocha
39 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
280 m
Lekár
620 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
140 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00