Kompletne zariadený dom 2+kk s priamym výhľadom na more, Balčik

Balčik, Bulharsko – ID 10364
88,000 €
Plocha 638 m2
Dispozícia 2+kk
More 1 300 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám pekný dom s nerušeným, úchvatným výhľadom na more, ktorý sa nachádza 900 metrov chôdze od botanickej záhrady v Balčiku, v elitnej obytnej zóne Sborno Miasto. Na pozemku s rozlohou 638 m2 sa nachádza montovaný dom z masívneho dreva - od spoločnosti "Euroholts" - mesto Generála Toševa. Dom pozostáva z: obývacej izby 18 m2, spálne 10 m2, kúpeľne a WC. Na dvore sa nachádza funkčná studňa.

Dom má letnú verandu s rozlohou 35 m2 s nerušeným výhľadom na more na jednej strane a nádherným výhľadom na biele útesy Balčiku na druhej strane. Celková plocha domu vrátane verandy je 73 m2. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia. Vzdialenosť od pláže je 1300 metrov.

Jedinečná ponuka, vrelo odporúčame!

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI PRI MORI vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Najsevernejšie hlavné bulharské prímorské letovisko Balčik je veľmi pekné letovisko nad širokým zálivom. Budovy sú v kopcoch nad morom a sústredené okolo troch malých námestí spojených hlavnou vertikálnou ulicou. Samotné mesto a jeho okolie je veľmi malebné vďaka vápencovým útesom a skalným útvarom nad mestom. Balčik je v porovnaní s neďalekou Albenou a Zlatými pieskami lacnejším miestom, pretože tu žije veľa domácich obyvateľov. Je to normálne bulharské mestečko, nie vyslovene turistické letovisko. Už rímsky básnik Ovidius obdivoval jeho krásu a nazval ho Bielym mestom. Táto charakteristika platí dodnes vďaka mnohým domom postaveným z bieleho kameňa a jedinečným "bielym" pieskovcovým skalám, medzi ktorými sa mesto nachádza. Balčik je len málo ovplyvnený medzinárodným cestovným ruchom a stále si zachováva atmosféru čiernomorského prístavného mesta.

Bulharsko začína priťahovať aj golfistov. Pred niekoľkými rokmi by ponuku golfu v Bulharsku nikto nebral vážne. Dnes to však už neplatí. Poprední svetoví investori a dizajnéri uvádzajú do života šport, ktorý nie je súčasťou bulharskej športovej tradície, ale má potenciál stať sa veľmi populárnym. Oblasť pozdĺž pobrežia Čierneho mora v nedotknutej prírode severovýchodnej časti krajiny, v blízkosti mesta Balčik a rumunských hraníc, je takmer predurčená stať sa mekkou golfistov. Investori vycítili možnosti tejto krajiny pre jej príjemné klimatické podmienky, neuveriteľne krásnu a rozmanitú krajinu, dobré ceny, more a hory. V skutočnosti ideálna konštelácia. Hoci má krajina malú hráčsku základňu, menej ako 400 hráčov, a zatiaľ len niekoľko ihrísk, tieto nízke čísla vyvažuje ešte vyššia kvalita.

Všetky ihriská sú kvalitné, spĺňajú svetové štandardy a majú primerané zázemie. Ak k tomu pripočítame skutočnosť, že na súčasných bulharských golfových projektoch sa podieľajú osobnosti ako Gary Player, Ian Woosnam, Jack Nicklaus, Bulharsko sa stane jednou zo zaujímavých destinácií pre všetkých golfistov. Na náhornej plošine vo výške približne 200 m nad morom, nad zálivom tvoreným mysmi Kaliakra a Galata, sa nachádzajú tri úžasné 18-jamkové ihriská - Lighthouse Golf Resort, BlackSeaRama Golf & Villas a Thracian Cliffs Resort. Ďalšie dve ihriská navrhol Gary Player a obe robia svojmu tvorcovi skutočnú česť. Lighthouse je príjemné ihrisko s vysokým štandardom (PAR 71, dĺžka 6 105 m, min HCP 36), zatiaľ čo BlackSeaRama je malebné, so zaujímavou filozofiou jamiek (PAR 72, dĺžka 6 648 m a HCP limit 28 pre mužov a 36 pre ženy). Skutočnou perlou medzi európskymi ihriskami je však ihrisko v rezorte Thracian Cliffs. Hráčov tu čaká nezabudnuteľný zážitok. Sám Gary Player o ňom povedal, že je to jeho najlepšie ihrisko, "Pebble Beach Európy", a že ašpiruje na jedno z najkrajších ihrísk na svete. Mimoriadnu krásu v tomto prípade vyvažuje aj náročnosť, respektíve výzva všetkých výziev pre hráča. K ihriskám patria aj kvalitné služby, ubytovanie v tesnej blízkosti, typicky veľmi dobrá kuchyňa a množstvo skvelých značiek vín.

Počet podlaží
1
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
638 m2
Pozemok
638 m2
Úžitková plocha
73 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
73 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
1 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00