Ideálna tichá lokalita, 3+kk mezonet so spoločnou záhradou, Pefkochori, Grécko

Pefkochori, Grécko – ID 10557
155,000 €
Plocha 80 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/2
More 400 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ideálny mezonet na predaj v pokojnej lokalite s obytnou plochou 80 m2 v prosperujúcom prímorskom mestečku Pefkochori na Chalkidikách. Na dvoch podlažiach mezonet ponúka dve spálne a veľkú kúpeľňu s oknom, na spodnom poschodí máme obývaciu časť s kuchyňou a druhú kúpeľňu. Celkovo nehnuteľnosť ponúka 3 balkóny ideálne na vonkajšie bývanie. Majiteľ si pri predaji ponechá len časť nábytku. Dom je v pôvodnom stave, pripravený na nasťahovanie. V pešej vzdialenosti je všetka občianska vybavenosť a pláž je vzdialená 400 metrov.

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo prehliadku tejto nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať. Táto nehnuteľnosť sľubuje lukratívnu návratnosť vašej investície a výnimočný zážitok.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Pri výbere vám profesionálne a férovo poradíme. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez problémov. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Pefkochori je starobylá dedina s obielenými domami obklopená citrusovými a olivovými hájmi, ktorá sa tiahne až k obľúbenému plážovému letovisku Toroni Bay. V lete sem dovolenkárov lákajú možnosti šnorchlovania, parasailingu, ako aj prechádzky a výhľad na západ slnka z reštaurácií alebo tradičných taverien ponúkajúcich stredomorské špeciality. Večer sa v baroch a kluboch konajú hudobné vystúpenia s gréckou a srbskou hudbou. Nákupné možnosti zahŕňajú obchody s ručne vyrábanými suvenírmi, ako sú šperky a citrónový likér.

Pefkochori , čo v preklade znamená "borovicová dedina", je turistické mesto, ktoré sa nachádza na juhovýchode polostrova Chalkidiki v Grécku. Pefkochori je pomenované podľa borovíc, ktoré sa hojne vyskytujú v horách v tejto oblasti. Počet obyvateľov v roku 2011 bol 1 931. Pefkochori sa nachádza na severovýchodnom pobreží polostrova, 3 km juhovýchodne od Chaniotis, 4 km severne od Agia Paraskevi a 92 km juhovýchodne od Solúna.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
80 m2
Úžitková plocha
80 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Obchod
60 m
Lekár
60 m
Kaviareň
70 m
Reštaurácia
40 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
100 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00