Etara 3, Sveti Vlas, Bulharsko len 150 m od pláže

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 12717
V tomto komplexe zostáva 8 jednotiek

Predstavujeme vám apartmány rôznych veľkostí a rozlohy v súkromnom komplexe Etara 3 v bulharskom letovisku Sveti Vlas.

Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza v letovisku Sveti Vlas, 150 metrov od pláže, obklopený nedotknutou prírodou a zeleňou, zároveň v pešej vzdialenosti od vybavenia a zábavy a 400 metrov od jachtového prístavu "Marina Dinevi".
Majitelia a ich hostia majú v komplexe k dispozícii:
Bazén s oddychovou zónou
24-hodinovú bezpečnostnú službu
parkovacie miesta

V MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI NA VÍKU vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.
V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstupy do mora sú pozvoľné.
Pláže v letovisku Sveti Vlas sú orientované na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba pre celoročné vyžitie, klíma sa ukázala ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.
Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je také preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Jednotky v komplexe

2+kk, krásny komplex Etara 3, 150 m od pláže, Sveti Vlas
výhľad na more žiadaný komplex žiadaná lokalita výhodná cena Zľava
62 m2
2+kk
5/7
150 m
97,900 € 102,500 €
Šipka vpravo
Útulný apartmán s 2 spálňami, krásny komplex Etara 3, 150 m od pláže, Sveti Vlas
žiadaný komplex žiadaná lokalita výhodná cena
60 m2
2+kk
3/7
150 m
81,000 €
Šipka vpravo
Priestranný apartmán s 1 spálňou, výhľad na more, krásny komplex Etara 3, 150 m od pláže, Sveti Vlas
výhľad na more žiadaný komplex žiadaná lokalita výhodná cena
39 m2
1+kk
4/7
150 m
56,900 €
Šipka vpravo
Krásny apartmán s 3 spálňami, obrovská terasa,
žiadaný komplex žiadaná lokalita výhodná cena
96 m2
3+kk
1/4
250 m
Šipka vpravo

Jednotky v komplexe

Dům číslo Dispozice Koupelna Terasa Zastavěná plocha m2 Celková ploch m2 Celková cena € Stav
Výhľad na more
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
140 m
Lekár
2 km
Kaviareň
630 m
Reštaurácia
140 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
420 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00