Dom s 12 apartmánmi, jedinečná ponuka, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 10583
560,000 €
Plocha 2668 m2
More 308 m
Poplatok za služby 250 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám na predaj dom s 12 jednoizbovými apartmánmi v južnej časti mesta Sveti Vlas, Bulharsko. Vzdialenosť od pláže je len 308 metrov. Budova je súčasťou uzavretého rekreačného komplexu. V komplexe sa nachádza: bazén a oddychová zóna, reštaurácia a bar pri bazéne, sauna a fitnes, bankomat, 24-hodinová bezpečnostná služba, parkovisko.

Každý z apartmánov má zastavanú plochu od 34 do 37 m2. Celková plocha týchto 12 apartmánov je 507,11 m2, zastavaná plocha je 427,35 m2, spoločné priestory majú 79,76 m2. Rozloha pozemku je 2668 m2.

Budova sa predáva so zariadením a v stave podľa aktuálnych fotografií. Z najvyššieho poschodia je panoramatický výhľad na more. Dvor má masívne oplotenie, vstup do dvora a do budovy je na čip. Apartmány majú samostatné merače elektriny a vody, sú evidované v

Katastri nehnuteľností ako samostatné objekty. Budova je skolaudovaná. To umožňuje budúcemu majiteľovi predávať byty aj samostatne.

Poplatok za údržbu každého bytu je 250 € ročne. Poplatok za údržbu

12 apartmánov je 3000 € ročne.

Jedinečná ponuka, vrelo odporúčame!

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj malá. Vďaka výstavbe v obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Výhľad na more
Áno
Plocha
2668 m2
Pozemok
2668 m2
Úžitková plocha
507.11 m2
Bazén
Bazén
Zastavaná plocha
427.35 m2
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
40 m
Lekár
120 m
Kaviareň
320 m
Reštaurácia
50 m
Bar
90 m
Škola/škôlka
330 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00