Dom 3+kk, pár krokov od pláže v krásnom letovisku Pefkochori, Grécko

Pefkochori, Grécko – ID 10148
180,000 €
Plocha 76 m2
Dispozícia 3+kk
More 90 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Dom s rozlohou 76 m2 v prosperujúcom meste Pefkochori v rozprávkovom komplexe domov vrátane malej záhrady na vonkajšie bývanie. Dom sa môže pochváliť obytnou plochou 76 m2 a bol postavený v roku 1996 s dvojpodlažným pôdorysom. V pôdoryse máme 2 podlažia s 2 spálňami a 2 kúpeľňami, kuchyňu v štýle šéfkuchára a obývaciu izbu s prístupom na terasu. Ide o skvelý dom ponúkaný za rozprávkovú cenu. Majitelia nechávajú dom kompletne zariadený a so všetkými elektrickými zariadeniami. Prechádzka na pláž je len 90 m a je blízko mesta a občianskej vybavenosti.

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Kúpou sa náš vzťah nekončí, ale iba začína.

Pefkochori je starobylá dedina s obielenými domami obklopená citrusovými a olivovými hájmi, ktorá sa tiahne až k obľúbenému plážovému letovisku Toroni Bay. V lete sem dovolenkárov lákajú možnosti šnorchlovania, parasailingu, ako aj prechádzky a výhľad na západ slnka z reštaurácií alebo tradičných taverien ponúkajúcich stredomorské špeciality. Večer sa v baroch a kluboch konajú hudobné vystúpenia s gréckou a srbskou hudbou. Nákupné možnosti zahŕňajú obchody s ručne vyrábanými suvenírmi, ako sú šperky a citrónový likér.

Pefkochori , čo v preklade znamená "borovicová dedina", je turistické mesto nachádzajúce sa na juhovýchode polostrova Chalkidiki v Grécku. Pefkochori je pomenované podľa borovíc, ktoré sa hojne vyskytujú v horách v tejto oblasti. Počet obyvateľov v roku 2011 bol 1 931. Pefkochori sa nachádza na severovýchodnom pobreží polostrova, 3 km juhovýchodne od Chaniotis, 4 km severne od Agia Paraskevi a 92 km juhovýchodne od Solúna.

Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
76 m2
Pozemok
38 m2
Úžitková plocha
76 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
76 m2

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00