Apartmánové bývanie Pefkohori s podkrovím, centrum mesta

Pefkochori, Grécko – ID 9429
107,000 €
Plocha 47 m2
Dispozícia atypický
Podlažie 2/2
More 200 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Novo zrekonštruovaný byt ideálny na prenájom alebo letné bývanie v prestížnej lokalite neďaleko pláže. Mezonet je na 2 podlažiach a môže sa pochváliť 47 m2, s obývacím priestorom a otvorenou kuchyňou, plne vybavenou kúpeľňou a spálňou v podkroví. Byt prešiel nedávno kompletnou rekonštrukciou a je v pôvodnom stave a na kľúč. Majiteľ prenechá všetok nábytok a elektrospotrebiče.

Pefkochori je dedina s obielenými domami obklopená citrusovými a olivovými hájmi, ktorá sa rozprestiera až k obľúbenému plážovému letovisku v zálive Toroni. V lete lákajú rekreantov možnosti šnorchlovania, parasailingu, ale aj prechádzok a výhľadov na západ slnka z reštaurácií alebo tradičných taverien ponúkajúcich stredomorské pochúťky. Večer sa v baroch a kluboch organizujú hudobné vystúpenia s gréckou a srbskou hudbou. Nákupné možnosti zahŕňajú obchody s ručne vyrábanými suvenírmi, ako sú šperky a citrónový likér.

Kompletne zaistíme prenájom, správu, rekonštrukcie, dovybavenie, pomôžeme vám so všetkým čo potrebujete po prevode vlastníctva.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
atypický
Plocha
47 m2
Úžitková plocha
47 m2
Balkón
Áno
Obchod
20 m
Lekár
30 m
Kaviareň
0 m
Reštaurácia
0 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
0 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00