Apartmán s 1 spálňou v luxusnom komplexe vyššej triedy, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 6117
51,800 €
Plocha 33 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/6
More 500 m
Poplatok za služby 14 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám útulný apartmán 1+kk o veľkosti 33 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí zo šiestich poschodí v luxusnom butikovom komplexe Mesembria Resort na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Dispozícia je predsieň, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, balkón. Apartmán sa predáva zariadený a vybavený a je plne pripravený na vlastné užívanie alebo na prenájom. Veľmi dobrá cena! Odporúčame!

Komplex Mesembria Resort, v ktorom sa apartmán nachádza, je luxusný uzavretý komplex vyššej triedy a ponúka všetky vymoženosti, zábavu a vysoký štandard služieb. Nachádza sa v južnej časti Slnečného pobrežia, v pokojnej oblasti a v pešej vzdialenosti od Nesebaru. Vzdialenosť od pláže je 500 metrov.

Budova komplexu je rozvinutá do výšky šiestich poschodí, s dvoma budovami, z ktorých každá má luxusne dokončené spoločné priestory a tichý hydraulický výťah. Architektúra je nádherná, s výraznými prvkami z Francúzskej riviéry, v útulnej harmónii so stredomorskou vegetáciou a miestnou krajinou. Komplex ponúka príjemnú atmosféru a je otvorený po celý rok, vhodný na trvalé bývanie, ako aj na dokonalú letnú dovolenku.

Infraštruktúra a vybavenie v komplexe:

recepcia

vonkajší olympijský bazén;

vonkajší detský bazén;

reštaurácia s terasou;

vonkajšie fitnes;

park s viac ako 35 druhmi stromov;

vonkajší bar;

detské ihrisko a herňa s animátormi;

služby práčovne;

bezplatný internet (vo vstupnej hale a na recepcii);

celoročná bezpečnostná služba;

šípky a stolný tenis;

požičovňa áut;

turistické služby;

parkovanie;

Údržbový poplatok je 14€/m2 ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
2
Počet podlaží
6
Dispozícia
1+kk
Plocha
33 m2
Úžitková plocha
29 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
160 m
Lekár
230 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
170 m
Bar
170 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00