4 + kk v centre, bez poplatku za údržbu, Kazanlak

Kazanlak, Bulharsko – ID 10192
99,000 €
Plocha 104 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 4/5
More 202 000 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame Vašej pozornosti priestranný 4 + kk o celkovej ploche 104m2, ktorý sa nachádza na štvrtom podlaží z piatich poschodí v bytovom dome v centre Kazanlaku, Bulharsko. Byt pozostáva zo: vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, kúpeľne s toaletou, troch terás, pôdu 13m2 a sklad v suteréne. Dve izby boli spojené na obývaciu izbu s kuchynským kútom. Byt sa predáva nezariadený, s nábytkom a vybavením radi pomôžeme! Parkovanie je možné v okolí.

Vzdialenosť do mesta Stará Zagora je 30km.

Nehnuteľnosť bez poplatku za údržbu!

Byt vhodný na celoročné použitie aj na prenájom!

Kazanlak je mesto v Bulharsku, v Ružovom údolí, severne od Starej Zagory medzi pohoriami Stara planina a Sredna gora. Má 49 031 obyvateľov a je strediskom výroby obrábacích strojov, textilu a hudobných nástrojov a je tiež mestom ruží a výrobkov z ružového oleja.

Ruža je jedným z hlavných symbolov Bulharska. Krajina vyrába najlepší ružový olej na svete od roku 1664, kedy do Bulharska boli dovezené prvé ružové kríky zo Sýrie cez Turecko. Bulharsko teraz vyrába 70% svetového ružového oleja. Ruže Kazanlak sa pestuje v známom Ružovom údolí v strednom Bulharsku, kde sú jedinečné klimatické podmienky pre túto pozoruhodnú rastlinu. V meste sa nachádza Múzeu ruží, ktoré je jediné svojho druhu na svete. Môžete tu nájsť až 15000 položiek súvisiacich s pestovaním ruží. Ďalej je v meste aj historický múzeu Iskra, ktoré má zbierky s viac ako 50000 originálnych predmetov. Múzeum chráni, skúma a propaguje celé bohaté historické dedičstvo regiónu Kazanlak, vrátane thráckych hrobiek a pokladov z údolia thráckych vládcov. Ďalej zaujímavosť je hrobka Kaznlak, ktorá je na zozname svetového dedičstva UNESCO. Vnútri sú krásne fresky zo 4. storočia pnl. Táto pamiatka je jediná svojho druhu na svete. Hrobku tvorí úzka chodba a kruhová pohrebná komora so slávnymi freskami v kopule, thrácka hrobka Golyama Kosmatka, čo je jedna z najväčších mohýl na Balkánskom polostrove z konca 5. storočia pnl. V blízkosti je tiež pravoslávny chrám Shipka, ktorý bol postavený v rokoch 1885 a 1902 na úpätí balkánskej oblasti. Komplex Shipka je zasvätený ruským, ukrajinským a bulharským vojakom, ktorí zomreli za oslobodenie Bulharska v rusko-tureckej vojne.

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

O správu nehnuteľnosti sa staráme od A do Z. Na nás sa môžete spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Kúpou náš vzťah nekončí, ale iba začína.

Team MNM

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
4+kk
Plocha
104 m2
Úžitková plocha
74.8 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
130 m
Lekár
150 m
Kaviareň
100 m
Reštaurácia
0 m
Bar
90 m
Škola/škôlka
150 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00