3+kk vo výstavbe, komplex v prvej línii k moru, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 7025
315,272 €
Plocha 129 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/5
More 50 m
Stav Výstavba
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám apartmány v novom komplexe Olympia Residence v prvej línii pri mori v Ravde, Bulharsko. Komplex Olympia Residence je luxusný komplex nachádzajúci sa v prvej línii pri mori, pri jednej z najkrajších a najčistejších pláží bulharského Čierneho mora Olympia Hopes. Nachádza sa 3 km od historickej časti Nesebaru - mesta zapísaného na zozname svetového dedičstva UNESCO a jednej z najobľúbenejších turistických destinácií.

Konkrétny apartmán 3 + kk s rozlohou 129,28 m2 sa nachádza v bloku 2 a na štvrtom poschodí z piatich poschodí. Dispozične je riešený ako chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a balkón. V kúpnej cene nie je zahrnutý nábytok a zariadenie, s ktorým vám radi pomôžeme.

"Olympia Residence" má pozemok s rozlohou 6200 m² a pozostáva zo štyroch budov s celkovo 89 apartmánmi a štúdiami a 43 samostatnými podzemnými parkovacími miestami. Všetky budovy majú výťahy najnovšej generácie.

Vďaka spojeniu jedinečnosti lokality s moderným dizajnom nájdete len v Olympia Residence apartmány a penthousy so samostatnými individuálnymi dvormi, panoramatickými terasami a výnimočným výhľadom na more.

K vybaveniu patrí reštaurácia, vonkajší bazén s plochami na opaľovanie, wellness centrum s parnou saunou, saunou, vírivkou a masážnou miestnosťou. Majitelia majú k dispozícii aj detské ihrisko, gril na voľné použitie a priestor na pokojné hry.

Pohodlie a pokoj v rezidencii zabezpečuje nepretržitý kontrolovaný vstup pre ľudí a autá, ako aj každodenná údržba parkovacích plôch, bazéna, zariadení a spoločných priestorov v areáli.

V blízkosti komplexu sa nachádza najväčší aquapark v Bulharsku - Nesebar Aquapark - 1 km, hypermarkety 1-1,5 km, ako aj množstvo reštaurácií a obchodov.

Pre milovníkov "dynamickej" rekreácie a nočného života je len 4 km vzdialené Slnečné pobrežie - letná rekreačná oblasť č. 1 v krajine.

Letisko Burgas je vzdialené 30 km - 25 minút jazdy. Transfer z letiska a na letisko je možné zabezpečiť.

Koruna sa vo vzťahu k euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Nesebar je jedným z najnavštevovanejších bulharských letovísk na pobreží Čierneho mora. Leží 38 km od Burgasu a 100 km južne od Varny na rovnomennom skalnatom polostrove, ktorý voľne nadväzuje na piesočnaté Slnečné pobrežie na juhu.

Mesto bolo v roku 1056 vyhlásené za architektonickú a archeologickú rezerváciu. Od roku 1983 je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Toto malebné miesto je charakteristické svojou zástavbou v čiernomorskom štýle dvojpodlažných drevených domov, ktoré sa tlačia v kľukatých uličkách. Atmosféru dotvárajú početné kostoly, najmä z byzantského obdobia (kostol svätého Jána Krstiteľa z 11. storočia, kostol svätého Štefana z 10. storočia s krásnymi nástennými maľbami z obdobia bulharského národného obrodenia a kostol Pantokrator). Najstarším zachovaným kostolom je bazilika, ktorá pochádza pravdepodobne z 5. storočia. V centre mesta stojí Starý biskupský palác, ktorý je nepochybne jednou z najpôsobivejších pamiatok mesta. Na okraji starého mesta stojí unikátny drevený veterný mlyn. Za návštevu stojí aj Archeologické múzeum s rozsiahlou zbierkou ikon a starobylej keramiky a kláštor svätého Juraja. V blízkosti prístavu sa nachádzajú zachovalé hradby a v meste sa nachádza dlažba z obdobia stredoveku, ako aj starovekého Grécka a Ríma. Dláždené, udržiavané ulice, starobylé kostoly a zrubové domy z 19. storočia dodávajú tomuto mestu nevídané čaro. Môžete sa tu túlať celé hodiny, obdivovať ponuku remeselných výrobkov a spoznávať jeho bohatú minulosť. Milovníci histórie a architektúry sa tu nebudú nudiť. Nájdete tu aj malé obchodíky, trh, taverny a prístav. Nachádza sa tu niekoľko pláží. V južnej časti mesta sa nachádza najzaujímavejšia pláž, Južná pláž. Zaujímavá je najmä jej dĺžka, a ak sa pozriete pozorne, zistíte, že ide o súvislú pláž, ktorá sa tiahne až od Slnečného pobrežia. Pláž je piesočnatá, s pozvoľným vstupom do mora a ponúka širokú škálu športových aktivít (futbal, volejbal, vodné lyžovanie atď.). Pozdĺž piesočnatej pláže na pevnine, 2 km od starého centra, sa nachádza nová štvrť. Blízkosť Slnečného pobrežia ponúka možnosť využiť celú škálu športových a zábavných a iných služieb aj v tomto letovisku. Rozmanitosť a spojenie histórie s modernými službami a nočné posedenie v reštaurácii na útese nad morom v starom Nesebari sú dôvodmi, prečo navštíviť a stráviť dovolenku na tomto čarovnom mieste.

Toto úžasné miesto je ideálne pre romantikov, milovníkov nočného života, histórie, kultúry a dobrého jedla. Nesebar by si nemal nechať ujsť nikto, kto chce spoznať Bulharsko a jeho zvyky.

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
129 m2
Úžitková plocha
113.77 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
480 m
Kaviareň
80 m
Reštaurácia
40 m
Bar
180 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00