3+kk vo výstavbe, 80 m od mora, s bazénom a podzemnou garážou, výborná lokalita, Golem, Albánsko

Durres, Albánsko – ID 9238
102,880 €
Plocha 81 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/6
More 80 m
Stav Výstavba
Obdobie Letná sezóna

Ponúkame vám byt 3+kk v novom projekte v záverečnej fáze výstavby v Goleme, Albánsko. Celková plocha 81,2 m2. Nachádza sa na 5. obytnom poschodí. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. Projekt ponúka podzemné parkovisko a súkromný bazén s relaxačnou zónou. Budova, v ktorej sa apartmán nachádza, je vzdialená od mora približne 80 m. Projekt má rozlohu 900 m2. Budova bude pozostávať z 5 obytných podlaží a bude dokončená v roku 2024. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Výborná lokalita, nájdete tu všetko, čo potrebujete pre pohodlnú dovolenku a život: obchody, školy, reštaurácie a kaviarne, kozmetické salóny, kliniky a ďalšie.

Inzerovaná cena zahŕňa náklady spojené s právnym servisom.

Investujte v rozvíjajúcej sa krajine s veľmi priaznivými podmienkami a Jadranským morom s krásnymi plážami ako v Chorvátsku. Teraz je ten správny čas. Chcete ochrániť svoje financie pred infláciou? Chcete sa zabaviť a zároveň zarobiť peniaze? Sme česká s.r.o. s dlhoročnými skúsenosťami. Poradíme vám profesionálne a férovo. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Riadime sa heslom - Náš vzťah kúpou nekončí, ale iba začína. Ponúkneme vám širokú škálu popredajných služieb (prenájom, údržba, rekonštrukcia...).

Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Golem je malé mesto, ktoré sa nachádza na pobreží Albánskej riviéry. Obrovskou výhodou letoviska Golem v Albánsku je skvelá dostupnosť a výhodná dovolenka Dovolenkové letovisko Golem je vhodné pre rodiny, páry aj jednotlivcov. Je to pokojné a zároveň zaujímavé miesto. V rámci reformy miestnej samosprávy v roku 2015 sa stalo podčasti obce Kavaje. Oblasť pozdĺž pobrežia je jednou z hlavných plážových destinácií Albánska, kde sa nachádza množstvo letovísk a hotelov. Golem zaznamenal rýchly rozvoj.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Môžeme pracovať s vašou požiadavkou a odborne pre vás nájdeme váš vysnívaný apartmán! Ďalšie podobné ponuky nehnuteľností nájdete na našej webovej stránke.

Podlažie
5
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
81 m2
Úžitková plocha
81.2 m2
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
50 m
Lekár
4 km
Kaviareň
130 m
Reštaurácia
60 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00