3+kk, s výhľadom na more, prestížny komplex, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 6237
153,000 €
Plocha 91 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/3
More 50 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame byt 3+kk, veľkosť 91,17 m2, ktorý sa nachádza na 2 poschodiach z 3 poschodí, v súkromnom komplexe, v meste Sveti Vlas, Bulharsko. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Dispozícia bytu je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC, dva balkóny. Z obývacej izby, jednej zo spální a jedného z balkónov je nádherný výhľad na more. Apartmán sa nachádza v prestížnom komplexe v letovisku Sveti Vlas, bezprostredne pri pláži a jachtovom prístave. Majitelia nehnuteľností v tomto raji majú všetko, čo potrebujete na pokojný a pohodlný pobyt. Dva bazény s vodnými barmi, gurmánska reštaurácia, fitnescentrum, internetová miestnosť, supermarket a zmenáreň sú len niektoré z vymožeností, ktoré môžu využívať. Milovníci pokojnej hudby spojenej s príjemnou atmosférou a značkovým drinkom si prídu na svoje v Piano bare a počas pobytu v Tropicana bare a Hawaii bare. Ak si chcete oddýchnuť pri masáži a iných skrášľovacích procedúrach, môžete tak urobiť v centre krásy, ktoré má saunu, solárium a kaderníctvo. Pláž je vzdialená 50 metrov a v pešej vzdialenosti sa nachádza aj všetka občianska vybavenosť a zábava.

Poplatok za údržbu je 600 € ročne.

Nehnuteľnosť s krásnym výhľadom v nádhernom komplexe! Odporúčame!

V našej spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
2
Počet podlaží
3
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
91 m2
Úžitková plocha
80 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
280 m
Lekár
620 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
140 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00