3+kk s výhľadom na bazén, výborný komplex, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 7799
115,000 €
Plocha 110 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/4
More 80 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám nádherný apartmán 3 + kk v prvej línii a s výhľadom na bazén, celková plocha je 110 m2. Apartmán sa nachádza na druhom poschodí v súkromnom komplexe Marina View Fort Beach v bulharskom meste Sveti Vlas. S nábytkom a zariadením vám radi pomôžeme. Dispozícia je vstupná hala, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s dvoma toaletami, terasa s výhľadom na bazén (prístup zo všetkých izieb). Marina View Fort Beach sa nachádza priamo na piesočnatej pláži, medzi letoviskami Slnečné pobrežie a Sveti Vlas, v oblasti s krásnymi plážami a romantickým názvom "Robinson".

Komplex je postavený na úpätí Starej planiny, čo vytvára jedinečnú klímu a jedinečnú kombináciu prúdenia morského a horského vzduchu.

Infraštruktúra:

3 reštaurácie, bar, cukráreň, 10 bazénov, jeden s umelými vlnami a druhý s vírivkou, 5

5 detských bazénov s vodnými atrakciami, 6 detských ihrísk, 2 obchody

potraviny a jeden obchod s mäsom, obchody na pláži,

suveníry a oblečenie, kadernícke služby, manikúra, pedikúra, kúpeľné centrum s

hammam, sauna, služby prania a žehlenia, zmenáreň, lekáreň,

zdravotné stredisko, posilňovňa, tenisový kurt/minifutbalové ihrisko, fitnescentrum

vonkajší bazén, minigolf, stolný tenis a biliard, volejbalové ihrisko, požičovňa bicyklov, elektronické hry, knižnica a detské zábavné centrum.

Komplex ponúka bezplatné parkovanie, internet a ležadlá v okolí

bazény.

Poplatok za údržbu je 12,20 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň.

Podlažie
2
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
110 m2
Úžitková plocha
96 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
3 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
40 m
Bar
170 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00