3+kk Na predaj byt na prízemí 65 m2!

Afytos, Grécko – ID 8997
170,000 €
Plocha 65 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/2
More 600 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám na predaj prízemný apartmán v malebnom mestečku AFITOS. Byt s rozlohou 65 m2 ponúka dve spálne, plne vybavenú kúpeľňu, kuchyňu a obývaciu izbu s východom na terasu. Apartmán je ideálny pre rodiny s deťmi alebo seniorov, keďže sa nachádza na prízemí. Majitelia ponúkajú nehnuteľnosť na predaj plne vybavenú s mnohými doplnkami, ako sú plastové okná, siete proti hmyzu, krb, klimatizácia, kúrenie a mnoho ďalšieho. Postavený v roku 2005 , 600 m od piesočnatej pláže a len na prechádzku od všetkej občianskej vybavenosti, ktorú ponúka prosperujúce mesto Afitos.

Afitos, nazývaný aj Atitos, je dedinka s kamennými domami a ulicami s výhľadom na Toronský záliv. Centrálne námestie charakterizuje kostol "Sveti Dimitar" z 19. storočia. Nábrežie je plné reštaurácií a barov s výhľadom na more. Vo folklórnom múzeu si môžete pozrieť keramiku, tkaniny a umenie. Letný festival Afitos, ktorý sa koná každý rok koncom júla a začiatkom augusta, sa vyznačuje pouličným umením a živou hudbou.

Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo prehliadku objektu, kontaktujte nás. Táto nehnuteľnosť sľubuje lukratívnu návratnosť vašich investícií a výnimočný zážitok.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Pri výbere vám profesionálne a férovo poradíme. Zabezpečíme, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez problémov. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Mojím cieľom je získať informácie.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
65 m2
Úžitková plocha
65 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
90 m
Lekár
3 km
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
10 m
Bar
10 m
Škola/škôlka
10 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00