3-izbový apartmán v luxusnom komplexe, v blízkosti najznámejších golfových ihrísk, Balčik, Bulharsko

Balčik, Bulharsko – ID 3884
72,500 €
Plocha 138 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/6
More 300 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame priestranný a plne vybavený apartmán za slušnú cenu v blízkosti troch najlepších profesionálnych golfových ihrísk v Európe! Apartmán má rozlohu 3+kk a nachádza sa na treťom poschodí zo šiestich poschodí v Lighthouse Golf and Spa - Balčik. Byt má 138 m2 a pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom, dvoch spální, dvoch kúpeľní s WC a dvoch balkónov.

Apartmán je zariadený a vybavený všetkým, čo potrebujete.

Vykurovanie a chladenie je zabezpečené pomocou nainštalovanej klimatizácie. Poplatok za údržbu je 12,6 €/m2 ročne.

Lighthouse Golf and Spa Resort sa nachádza na pôsobivom kopci s úchvatným výhľadom na more.

Nájdete tu vedľa seba tri najlepšie profesionálne golfové ihriská v Európe. Tri golfové ihriská, ktoré sa nachádzajú na vrchole vysokých útesov s výhľadom na nádherné Čierne more, sú navrhnuté tak, aby inšpirovali a vyzývali športového ducha hráčov všetkých úrovní.

Lighthouse ponúka široký výber reštaurácií a barov na neformálne, spoločenské aj slávnostné príležitosti. Všetky možnosti stravovania ponúkajú krásny výhľad na more alebo golfové ihrisko, ako aj široký výber jedál miestnej a medzinárodnej kuchyne.

Rezort ponúka:

Klubová reštaurácia Klasická klubová reštaurácia so zdravou miestnou a medzinárodnou kuchyňou, ktorá ponúka rôzne grilované morské špeciality, šaláty a jedlá z cestovín.

Medzinárodná reštaurácia Nenáročná, ale elegantná reštaurácia s ponukou rôznych chutných jedál.

Reštaurácia s morskými plodmi

Celodenný bar 19TH HOLE, ktorý ponúka raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere, občerstvenie a nápoje.

Plážový bar má ideálnu polohu na piesku pláže a ponúka občerstvenie, nápoje, koktaily, grilované jedlá a šaláty.

Špecializovaný salónik na whisky a cigary

Lobby bar - ideálny na koktaily, nápoje a popoludňajší čaj alebo kávu.

Bar pri bazéne ponúka osviežujúce nápoje a občerstvenie pre hostí, ktorí sa radšej opaľujú.

Rezort ponúka aj vnútorné a vonkajšie bazény, kúpeľné a wellness centrum a posilňovňu.

Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu uskutočňujeme prehliadky online formou živého vysielania. Celý proces prevodu vlastníckeho práva môžeme zorganizovať a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Najsevernejšie hlavné bulharské prímorské letovisko Balčik je veľmi pekné letovisko nad širokým zálivom. Budovy sú na kopcoch nad morom a sústredené okolo troch malých námestí, ktoré spája hlavná vertikálna ulica. Samotné mesto a jeho okolie je veľmi malebné vďaka vápencovým skalám a skalným útvarom nad mestom. Balčik je v porovnaní s neďalekou Albenou a Zlatými pieskami lacnejším miestom, pretože tu žije veľa domácich obyvateľov. Je to normálne bulharské mesto, nie vyslovene turistické stredisko. Dokonca aj rímsky básnik Ovidius obdivoval jeho krásu a nazval ho Bielym mestom. Táto charakteristika platí dodnes vďaka mnohým domom postaveným z bieleho kameňa a jedinečným "bielym" pieskovcovým skalám, medzi ktorými sa mesto nachádza. Balčik je len málo ovplyvnený medzinárodným cestovným ruchom a stále si zachováva atmosféru prístavného mesta pri Čiernom mori.

Bulharsko začína priťahovať aj golfistov. Pred niekoľkými rokmi by ponuku golfu v Bulharsku nikto nebral vážne. Dnes to však neplatí. Poprední svetoví investori a dizajnéri uvádzajú do života šport, ktorý nie je súčasťou bulharskej športovej tradície, ale má potenciál stať sa veľmi populárnym. Oblasť pozdĺž pobrežia Čierneho mora v nedotknutej prírode severovýchodnej časti krajiny, v blízkosti mesta Balčik a rumunských hraníc, je takmer predurčená stať sa mekkou golfistov. Investori vycítili potenciál tejto krajiny pre jej príjemné klimatické podmienky, neuveriteľne krásnu a rozmanitú krajinu, dobré ceny, more a hory. Ideálna konštelácia. Hoci má krajina malú hráčsku základňu, menej ako 400 hráčov, a zatiaľ len niekoľko ihrísk, tieto nízke čísla sú vyvážené ešte vyššou kvalitou.

Všetky kurzy sú vysoko kvalitné, spĺňajú svetové normy a majú primerané vybavenie. Ak k tomu pripočítame skutočnosť, že na súčasných bulharských golfových projektoch sa podieľajú osobnosti ako Gary Player, Ian Woosnam, Jack Nicklaus, Bulharsko sa stane jednou zo zaujímavých destinácií pre všetkých golfistov. Na náhornej plošine vo výške približne 200 m nad morom, nad zálivom tvoreným mysmi Kaliakra a Galata, sa nachádzajú tri nádherné 18-jamkové ihriská - Lighthouse Golf Resort, BlackSeaRama Golf & Villas a Thracian Cliffs Resort. Ďalšie dve ihriská navrhol Gary Player a obe robia svojmu tvorcovi skutočnú česť. Lighthouse je príjemné ihrisko s vysokým štandardom (PAR 71, dĺžka 6 105 m, min HCP 36), zatiaľ čo BlackSeaRama je malebné, so zaujímavou filozofiou jamiek (PAR 72, dĺžka 6 648 m a HCP limit 28 pre mužov a 36 pre ženy). Skutočnou perlou medzi európskymi ihriskami je však ihrisko v rezorte Thracian Cliffs. Hráčov čaká nezabudnuteľný zážitok. Sám Gary Player o ňom povedal, že je to jeho najlepšie ihrisko, "Pebble Beach Európy", a že má ambíciu byť jedným z najkrajších ihrísk na svete. V tomto prípade je neobyčajná krása vyvážená aj náročnosťou, alebo pre hráča výzvou všetkých výziev. Súčasťou kurzov sú aj kvalitné služby, ubytovanie v tesnej blízkosti, typicky veľmi dobrá kuchyňa a množstvo skvelých značiek vín.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
138 m2
Úžitková plocha
121.44 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
3 km
Kaviareň
670 m
Reštaurácia
0 m
Bar
330 m
Škola/škôlka
150 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00