3-izbový apartmán v centre Slnečného pobrežia s výhľadom na more, komplex Gallery

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7307
125,000 €
Plocha 100 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/4
More 10 m
Poplatok za služby 1,000 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame pekný 3 izbový byt s rozlohou 100 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí zo štyroch poschodí v peknom komplexe Galéria na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Pozostáva z priestrannej vstupnej haly, priestrannej obývacej izby, dvoch spální, kúpeľne s WC a terasy s krásnym výhľadom na more. Terasa je prístupná zo všetkých izieb. Byt je po novej veľkej rekonštrukcii a má všetky potrebné domáce spotrebiče. Všetky izby majú klimatizáciu a v kúpeľni je kvalitná sanita. Byt je vhodný na celoročné bývanie aj na prenájom.

More je vzdialené 10 metrov. Vo dvore domu, kde sa apartmán nachádza, je veľký bazén s ležadlami. V blízkosti sa nachádza celá infraštruktúra letoviska - bary, reštaurácie, aquaparky a ďalšia zábava.

Do starého mesta Nesebar sa dostanete pešo za 25 minút.

Najbližšie veľké mesto Burgas a letisko sú vzdialené 20 minút jazdy autom. Poplatok za údržbu je 1000 € ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
100 m2
Úžitková plocha
88 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
40 m
Lekár
510 m
Kaviareň
330 m
Reštaurácia
80 m
Bar
70 m
Škola/škôlka
760 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00