2+kk za veľmi dobrú cenu v komplexe Sea Diamond, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 6917
57,000 €
Plocha 42 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/5
More 400 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame plne vybavený apartmán s 2 spálňami v komplexe Sea Diamond na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Apartmán má 42 m2, nachádza sa na treťom poschodí zo šiestich poschodí. Dispozične je riešený ako chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Komplex Sea Diamond sa nachádza v západnej časti letoviska Slnečné pobrežie, v tichej a pokojnej ulici. Nové mesto Nesebar je v pešej vzdialenosti. Infraštruktúra oblasti je dobre organizovaná, s potrebnými komunikáciami. V blízkosti sa nachádza rieka a veľký, prírodný park s bohatou južnou vegetáciou, supermarket, obchody, reštaurácie, kaviarne, zdravotné stredisko, lekáreň, letné atrakcie, autobusové zastávky. Na obľúbenú pláž Cacao sa dostanete za 5 minút (400 metrov). Infraštruktúra a občianska vybavenosť v komplexe:

- Priestranná vstupná hala s recepciou;

- bar pri bazéne;

- bazén;

- ležadlá a slnečníky;

- 24-hodinový obchod s potravinami;

- 24-hodinová bezpečnostná služba;

- parkovanie.

Údržba je 10 € za m2 ročne. Veľmi dobrá cena! Odporúčame!

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, kde sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové letovisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
42 m2
Úžitková plocha
36 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
190 m
Lekár
980 m
Kaviareň
460 m
Reštaurácia
150 m
Bar
280 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00