2+kk s výhľadom na more, krásne apartmány vo výstavbe, blízko mora, Sozopol

Sozopol, Bulharsko – ID 10260
111,337 €
Plocha 79 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/3
More 50 m
Stav Výstavba
Obdobie Celoročne

V mene developera vám ponúkame perfektné apartmány v novom projekte v Sozopole. V novom komplexe s bazénom bude 23 apartmánov na štyroch poschodiach. Ide najmä o 2-izbové apartmány, ale nájdete tu aj štúdiá a 3-izbové apartmány.

Tento konkrétny apartmán 2+kk s celkovou rozlohou 79,48 m2 sa nachádza na druhom poschodí. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, komora, kúpeľňa s WC a terasa prístupná z oboch izieb.

Komplex sa nachádza v prvej línii 50 metrov od mora. Apartmány číslo 7, 8, 9, 10, 14, 15, 16, 17 sú s výhľadom na more. Kúpna cena je za etapu dokončenia " po BDS". Radi vám pomôžeme s dokončovacou prácou, nábytkom a zariadením.

Kavatsite je jedno z najkrajších bulharských miest na dovolenku pri mori. Krásne more s krištáľovo čistou vodou, piesočné duny a les!

Termín dokončenia so zákonom 16 je plánovaný na máj 2024

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať makléra.

My v spoločnosti MY REAL ESTATE BY THE SEA vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Sozopol - malebné historické a rybárske mesto, ktoré sa nachádza 35 km južne od Burgasu. Leží na skalnatom polostrove sopečného pôvodu. Dodnes sa tu nachádzajú významné pamiatky pripomínajúce helénske obdobie. Okrem toho tu stále žije významná grécka komunita. Stará časť mesta bola vyhlásená za architektonickú a historickú rezerváciu, ktorú chráni UNESCO.

Kľukaté úzke uličky starého mesta vyžarujú jedinečnú atmosféru a osobitosť. Budovy pozostávajú z množstva pôvodných domov z 18. a 19. storočia s drevenými soklami a drevenými vystupujúcimi podlahami tesne na seba. Drevom obložené domy v úzkych uličkách, figovníky v záhradách za kamennými múrmi, domáce vinice a malebné zákutia, tiché taverny na útese nad vlnami, rybári vyplávajúci za úsvitu na more, umelci vystavujúci svoje diela v galériách na ulici, staré ženy vytvárajúce priamo pred vašimi očami krásne pletené alebo háčkované obrusy. To všetko nájdete v Sozopole.

Romantiku môže rýchlo vystriedať nočná bujará zábava v mnohých baroch, reštauráciách a diskotékach.

Podlažie
2
Počet podlaží
3
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
79 m2
Úžitková plocha
62.1 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
690 m
Lekár
3 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
110 m
Bar
110 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00