2+kk, s výhľadom na more, 100 m od mora, Nesebar

Nesebar, Bulharsko – ID 6422
54,000 €
Plocha 53 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/4
More 100 m
Poplatok za služby 450 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame pekný byt 2 + kk, veľkosť 53m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí zo štyroch poschodí v komplexe White House, v Nesebare, Bulharsko. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a terasa s krásnym výhľadom na park a more. Byt sa predáva kompletne zariadený a vybavený na okamžité používanie. Apartmán sa nachádza v komplexe v blízkosti mora, v pokojnej a príjemnej oblasti, len asi 100 metrov od pláže Rich. Park sa nachádza neďaleko. Budova bola dokončená v roku 2006. Komplex má dobre udržiavané spoločné priestory, bazén, relaxačnú zónu, obmedzený prístup a parkovacie miesta. Údržbový poplatok je 450 € ročne.

Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov k euru! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a ani nebude výhodnejšia!

Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.

Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru tým, že poskytujeme odborné poradenstvo a zdieľame naše názory s našimi klientmi, ktorí dlhodobo profitujú z nehnuteľností, ktoré úspešne kúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.

V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.

Náš vzťah sa nákupom nekončí, ale len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas doby vlastníctva vybranej nehnuteľnosti.

Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú stále o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a zdroje našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Nesebar je jedným z najnavštevovanejších bulharských letovísk na pobreží Čierneho mora. Leží 38 km od Burgasu a 100 km južne od Varny na rovnomennom skalnatom polostrove, ktorý voľne nadväzuje na piesočnaté Slnečné pobrežie na juhu.

Mesto bolo v roku 1056 vyhlásené za architektonickú a archeologickú rezerváciu. Od roku 1983 je zapísaný na zozname svetového dedičstva UNESCO. Toto malebné miesto je charakteristické svojou zástavbou v čiernomorskom štýle dvojpodlažných drevených domov, ktoré sa tlačia v kľukatých uličkách. Atmosféru dotvárajú početné kostoly, najmä z byzantského obdobia (kostol svätého Jána Krstiteľa z 11. storočia, kostol svätého Štefana z 10. storočia s krásnymi nástennými maľbami z obdobia bulharského národného obrodenia a kostol Pantokrator). Najstarším zachovaným kostolom je bazilika, ktorá pochádza pravdepodobne z 5. storočia. V centre mesta stojí Starý biskupský palác, ktorý je nepochybne jednou z najpôsobivejších pamiatok mesta. Na okraji starého mesta stojí jedinečný drevený veterný mlyn. Za návštevu stojí aj Archeologické múzeum s rozsiahlou zbierkou ikon a antickej keramiky a kláštor svätého Juraja. V blízkosti prístavu sa nachádzajú dobre zachované hradby a mesto má dlažbu pochádzajúcu zo stredoveku, ako aj zo starovekého Grécka a Ríma. Dláždené, udržiavané uličky, starobylé kostoly a zrubové domy z 19. storočia dodávajú tomuto mestu nevídané čaro. Môžete sa tu celé hodiny túlať a obdivovať ponuku remeselných výrobkov a spoznávať jeho bohatú minulosť. Milovníci histórie a architektúry sa tu nebudú nudiť. Nájdete tu aj malé obchody, trhy, taverny a prístav. Nachádza sa tu niekoľko pláží. V južnej časti mesta sa nachádza najzaujímavejšia pláž South Beach. Jej dĺžka je mimoriadne zaujímavá, a ak sa pozriete pozorne, zistíte, že plynulo nadväzuje na pláž, ktorá sa tiahne až od Slnečného pobrežia. Pláž je piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora a ponúka širokú škálu športových aktivít (futbal, volejbal, vodné lyžovanie atď.). Pozdĺž piesočnatej pláže na pevnine, 2 km od starého centra, sa nachádza nová štvrť. Blízkosť Slnečného pobrežia ponúka možnosť využiť celú škálu športových, zábavných a iných služieb aj v tomto letovisku. Rozmanitosť a kombinácia histórie s modernými službami a večerné posedenie v reštaurácii na útese nad morom v starom Nesebare sú dôvodmi, prečo navštíviť a stráviť dovolenku na tomto čarovnom mieste.

Toto úžasné miesto je ideálne pre romantikov, milovníkov nočného života, histórie, kultúry a dobrého jedla. Nesebar by si nemal nechať ujsť nikto, kto chce spoznať Bulharsko a jeho zvyky.

Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
53 m2
Úžitková plocha
50 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
510 m
Lekár
400 m
Kaviareň
290 m
Reštaurácia
120 m
Bar
130 m
Škola/škôlka
810 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00